Молодь з Рівненщини долучилася до творення молодіжної політики України

До Дня молоді відбувся Всеукраїнський молодіжний форум «Вільні мріяти». Молоді люди з усіх куточків України спільно з молодіжними працівниками та працівницями напрацьовували пропозиції до державної ...

форум5
Молодь з Рівненщини долучилася до творення молодіжної політики України

До Дня молоді відбувся Всеукраїнський молодіжний форум «Вільні мріяти». Молоді люди з усіх куточків України спільно з молодіжними працівниками та працівницями напрацьовували пропозиції до державної цільової програми «Молодь України 2026 – 2030». Участь у Форумі взяли менторки та тренерка проєкту «ІМПУЛЬС» з Рівненщини – Ольга Стецюк, начальниця відділу проєктної та інвестиційної діяльності виконавчого комітету Острозької міської ради та Ірина Стасюк, національна модераторка платформи е-демократії E-Dem .

Ольга Стецюк зазначила – «Під час Форуму було запрошено гостей та спікерів на Всеукраїнський молодіжний форум Молодіжної столиці України, що відбудеться в Острозі – 19-20 вересня 2024 року! Спільно з іншими учасниками ми обговорили наявні проблеми молоді у невеличких громадах, окрім якісних знайомств, дискусій, працювали над рекомендаціями для Концепції Державної цільової програми «Молодь України» на 2026-2030 роки».

Ірина Стасюк, національна модераторка платформи е-демократії, менторка та тренерка проєкту «ІМПУЛЬС» під час Форуму поділилася з учасниками порадами, як реалізовувати проєкти та при цьому уникати ризиків.

На Український молодіжний форум 2024 було залучено величезну кількість крутезної активної молоді, потужних експертів, представників міжнародних донорських організацій та перші особи держави!

Під час Форуму:

Президент України Володимир Зеленський безпосередньо поспілкувався з молоддю, а також оголосив запуск нових державних програм для підтримки молоді. Зокрема, програми «єОселя» з пільговими умовами для молоді;

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук оголосив про створення молодіжної ради при Парламенті;

Прем’єр Денис Шмигаль спільно з очільником Міністерства молоді та спорту України Матвієм Бідним вручили лауреатам Премії КМУ за особливі досягнення молоді у розбудові України. 
А ще молодь отримала унікальну можливість напряму поспілкуватися з профільними міністрами. 

Заступник Міністра молоді та спорту України Андрій Чесноков також окреслив досягнення Міністерства в молодіжній сфері, зокрема, відзначивши, що від початку повномасштабного вторгнення в межах Державної програми «Молодіжний працівник» було підготовлено понад 2 тисячі фахівців та фахівчинь. Сьогодні в Україні діє близько 500 молодіжних центрів і просторів, з яких понад 100 створено нещодавно. Триває активна робота над створенням молодіжної ради при Міністерстві, підтримуються проєкти дитячих та молодіжних організацій, а також залучаються молоді люди до процесу відновлення країни через молодіжні обміни.

Голова Асоціації молодіжних працівників України Олеся Мукосеєва наголосила – «За підтримки міжнародних донорів вдається посилювати розвиток молодіжної політики та розвиток молодіжних працівників, зокрема в рамках проєкту «ІМПУЛЬС» який реалізовується у 4 областях України та об’єднав 40 громад. Адвокаційні кампанії у громадах дають хороші результати, так вводяться посади молодіжних працівників, громади приймають Стратегії розвитку молодіжної політики, Програми підтримки молоді та вже створено 2 молодіжних центри.»

Задля розвитку молодіжного сектору на Форум були запрошені чимало Міжнародних партнерів.  Форум пройшов за підтримки Ради з молодіжних питань при Президентові України у тісній співпраці з Міністерством молоді та спорту України, у взаємодії з Офісом Президента України, а також за підтримки низки міжнародних партнерів.

Публікація підготовлена в рамках Проєкту «ІМПУЛЬС», який реалізує громадська організація Асоціація молодіжних працівників України в рамках Ініціативи «Молодіжний працівник», яка стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку USAID – US Agency for International Development та щирій підтримці американського народу через HOVERLA / проєкт USAID в Україні

Зміст публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я