Молодіжне врядування вивчали на Закарпатті

Другий тренінг на тему «Інструменти участі молоді у місцевому самоврядуванні» для молоді в рамках ініціативи Київського Діалогу пройшов в околицях міста Хуст.Під час заходу молоді люди з Хуста, ...

уж1
Молодіжне врядування вивчали на Закарпатті

Другий тренінг на тему «Інструменти участі молоді у місцевому самоврядуванні» для молоді в рамках ініціативи Київського Діалогу пройшов в околицях міста Хуст.

Під час заходу молоді люди з Хуста, Тячева, Іршави, Вільхівців та Перечина розмірковували про “участь молоді”, що це таке і в чому її практична цінність. Говорили про види участі або неучасті, маніпуляції із громадською думкою, ділилися позитивним та негативним досвідом долучення.

Кількагодинні лекції про участь молоді, списані конспекти, командні ігри, палкі дискусії і щирі посмішки – ось який був цей тренінг, розповідає учасниця тренінгу Тетяна Гичка.

Молоді активісти обговорили стан освіти, та шукали причини заробітчанства, вивчали проблему транспортної доступності краю.

Важливою темою було: механізми та ефективність створення молодіжних рад в регіоні.

Учасники дійшли до висновку про необхідність розбудови молодіжних рад саме у малих містах задля збільшення рівня участі молоді у діяльності місцевого самоврядування, підвищення ефективності молодіжної політики та зменшення рівня еміграції з регіону.

Київський Діалог – це німецько-українська платформа для діалогу та обміну досвідом, яка об’єднує мультиплікаторів зі сфери політики, бізнесу, медіа та громадянського суспільства Німеччини та України для сприяння демократичному розвитку України.

Діяльність проекту у Закарпатській області здійснюється ГО «Простір Молоді».

Проект “Об’єднана мережа міст у восьми регіонах України задля підтримки місцевих реформ” реалізується Київським Діалогом за підтримки Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.

www.kyiv-dialogue.org


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Дуже просторова добірка вакансій в громадському секторі

Чотири роки партнерства: історія співпраці громадської організації «Нова Дружківка» та Дружківської пожежно-рятувальної частини

39 ветеранів/ок завершили навчання на сертифікатній програмі “Урядування в умовах воєнного стану та післявоєнного відновлення"

Громадська участь у місцевій політиці: які зміни до статутів громад мають внести сільські та селищні ради Харківщини

«Ми змогли відірвати дітей від гаджетів». Як у Вишнівській громаді реалізували шкільний бюджет

Як «Попередити корупцію просто» — пояснюємо в експлейнерах на Суспільному