Молодіжний журнал “ЗАРАЗ” шукає свої домівки

Перший випуск журналу «Зараз» має тему «Наше майбутнє». Тут читач відкриє для себе історії, за якими стоять живі емоції та історії життя. Кожен, хто візьме журнал до рук, погляне на майбутнє очима ...

43739009_333988264054887_245142847626412032_n (1)
Молодіжний журнал “ЗАРАЗ” шукає свої домівки

Перший випуск журналу «Зараз» має тему «Наше майбутнє». Тут читач відкриє для себе історії, за якими стоять живі емоції та історії життя. Кожен, хто візьме журнал до рук, погляне на майбутнє очима мам, колишнього ув`язненого, митців, краєзнавців та інших жителів Луганської та Волинської областей.


Історії викликають палітру емоцій: від здивування до обурення, від щасливої посмішки до бажання зронити сльозу. Якщо тобі цікаво, як виглядає майбутній президент очима перехожих, чи діє теорія шести рукостискань в Україні та які страви можна приготувати з комах, обов’язково замов безкоштовні примірники журналу для простору, в якому ти працюєш.

Крім того, ти побачиш яскраві світлини капсули часу, художніх майстерень, облаштованих у колишній лікарні для венерично хворих, фотосесії «Екологічна мода» та багато інших знімків.

Понад тисячу примірників організатори проекту “Наше майбутнє” відправлять у бібліотеки, громадські організації та креативні простори, які захочуть отримати журнал. Замовити журнал можна за посиланням https://zaraz.youthplatform.com.ua.


Впродовж проекту “Наше майбутнє” над виданням працювали німецькі фахівці та молодіжні лідери з Луцька та Сєвєродонецька. У такий спосіб учасники створили незалежний журнал, пройшовши всі етапи створення журналу: від етапу збору інформації до презентації друкованого екземпляру. Разом з командою натхненних українських та німецьких фотографів, журналістів та дизайнерів, учасникам надали можливість відкрити себе через мистецтво сторітелінгу.

Проект здійснюється німецькою медіа організацією FROH! у співпраці з українськими партнерами NGO Youth Platform \ ГО “Молодіжна Платформа”, ГО “Центр Візуальної Освіти” \ Center of Visual Education, ГО “Сєвєродонецька молодіжна рада”. Проект фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини..


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я