Мультфільм у подарунок: вихованцям лубенського дитячого протитуберкульозного санаторію показали українські мультфільми
Лубенські активісти влаштували для дітей кінопоказ. Подія, що проходила під гаслом «Подаруй дитині радість», відбулася днями в лубенському дитячого протитуберкульозного обласного санаторію. ...
Додано:
tviisvit
![DSC_0072](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2017/08/DSC_0072-1024x682.jpg)
Лубенські активісти влаштували для дітей кінопоказ. Подія, що проходила під гаслом «Подаруй дитині радість», відбулася днями в лубенському дитячого протитуберкульозного обласного санаторію. Організували захід Полтавська обласна молодіжна громадська організація «Твій Світ» та Студія сучасного танцю «Ренесанс». Для показу підготували мультфільми як сучасного вітчизняного виробництва, так і минулих років
«Ми підготували не тільки кінопоказ, а і цікаву ігрову програму: розваги, ігротеки, колективну розмальовку , неформальне спілкування, а також, можливість розучити танцювальні рухи разом з професійним майстром», – говорить організатор заходу Олександр Чепур.
Як пояснили активісти, мета подібних заходів – допомога у реабілітації та реінтеграції в суспільство дітей з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах та створення необхідних умов для їх фізичного та інтелектуального розвитку.
Тож, для дітей влаштували імпровізовані ігрові майданчики з підлоговою грою – лабіринтом, яка допомагає розвивати логічне мислення, вимагає від гравців уваги та командних дій. Діти вчаться спілкуватися між собою, поважати особистість і думки інших, взаємодіяти разом.
Психологічні дослідження в даній сфері демонструють, що інтелектуальна сфера дітей з сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах, дітей вулиці, вихованців шкіл – інтернатів часто характеризується вузькістю кругозору, бідністю словникового запасу, слабо розвинутими здібностями виражати свої емоції, а також відсутністю елементарних знань культури, мотивації навчання. Тому, залучення до неформального спілкування з дорослими фахівцями, ігрова діяльність, творчі вправи є ефективними інструментами поведінкових змін.
«Діти, які часто стають непотрібними для своїх батьків, діти на яких суспільство поставило тавро. Дуже хочеться хоч на хвилину зробити їх щасливими», – написав на своїй сторінці у Фейсбук один з організаторів заходу, керівник студії сучасного танцю «Ренесанс» Дмитро Лоховицький.
Все це стало можливим завдяки проекту “Злочинці не назавжди: соціальна підтримка молоді Лубенщини, яка перебуває у конфлікті із законом” що впроваджується за підтримки Британської Ради в Україні в рамках програми «Активні громадяни». Партнер проекту служба в справах дітей виконавчого комітету Лубенської міської ради.