На Харківщині фінішував XVI Мандрівний фестиваль документального кіно Docudays UA

З 22 листопада по 15 грудня 2019 року фільми XVI Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Харківській області змогли подивитися понад 4 тисячі осіб.Про це повідомив ...

Додано:
kobzar

Docudays UA_Марафон
На Харківщині фінішував XVI Мандрівний фестиваль документального кіно Docudays UA

З 22 листопада по 15 грудня 2019 року фільми XVI Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Харківській області змогли подивитися понад 4 тисячі осіб.

Про це повідомив регіональний координатор Фестивалю, керівник Центру правових та політичних досліджень «ДУМА» Юрій Чумак.

Всього до уваги глядачів були представлені 34 фільми з репертуару Міжнародного фестивалю Docudays UA, з них 12 – вітчизняних режисерів. Важливою складовою була організація кінопоказів з акцентом на питання дотримання прав людини в Інтернеті.

В рамках Фестивалю на Харківщині відбулися:

  • Кібер-пресконференція, присвячена початку Мандрівного фестивалю на Харківщині.
  • Офіційне відкриття Фестивалю, приурочене до «16 днів проти насильства.
  • Низка показів у кінотеатрі «8½».• Показ і обговорення фільму «Bellingcat: Правда в світі постправди» для учасників Форуму «Я – громадянський журналіст» у Харкові.
  • Показ і обговорення фільму «Сакава» для студенів Української академії лідерства (Харків).
  • Покази найкращих фільмів Docudays UA у віддалених районах Харківської області – спільно зі «Слобожанське ФМ».
  • Проведення кінопоказів та обговорень у центрах громадської активності в Змієві (Hub Idei), у Лозовій (Молодіжний Хаб «PIXEL»), у Первомайському (хаб «Комора») та в Ізюмі (громадська організація «Ізюмський шлях»).
  • Публічні покази й обговорення у Центрі гендерної культури та Єврейському студентському культурному центрі «Гілель»
  • Кінопокази у низці вишів Харкова, в загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах міста та області.
  • Покази та обговорення фільмів у Північно-Східному міжрегіональному управлінні з питань виконання кримінальних покарань, виправних колоніях, філії Центру пробації в Харківській області, центрах та бюро безоплатної правової допомоги, правовому клубі «Pravokator», Управлінні патрульної поліції, Харківському національному університеті внутрішніх справ.
  • Проведення показів для працівників Чугуївської міської ради та жителів Чугуєва.
  • Спеціальні події Фестивалю – зустрічі з героєм фільму «Ти, б***, рота закрий!» Сергієм Чагаровим та з відомим правозахисником – героєм стрічки «Без статусу. Україна» Максимом Буткевичем.
  • Новацією Фестивалю став організований Центром правових та політичних досліджень «ДУМА» Марафон документального кіно про права людини, що проходив у DZHERELO HUB в Харкові протягом Всеукраїнського тижня права, з 9 по 13 грудня, за підтримки регіонального представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Харківській області. Під час Марафону відбувалися дискусії, представлення правозахисних проєктів, «Жива бібліотека», зустрічі з експертами, обговорення фільмів.

Організаторами Мандрівного фестивалю на Харківщині виступили: Харківська правозахисна група, Харківський університетський консорціум (УНІКОН) і Центр правових та політичних досліджень «ДУМА». Партнерами Фестивалю стали десятки громадських організацій, державних органів та закладів освіти.

Більш детально про події Мандрівного Docudays UA на Харківщині читайте на Facebook-сторінці.

 #DocudaysUAнаХарківщині


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

БО «БФ «Майбутнє будуємо разом»» допомогла облаштувати безпечний освітній простір в Солоницівському ліцеї №3

У Вільнянську на Запоріжжі відкрили новий центр психосоціальної підтримки

ГО "Життя" звертається до депутатів: не допустити акцизної преференції для тютюнових виробів для нагрівання

Стартував безоплатний онлайн-курс від ДСНС про підготовку до блекаутів

Місцевий розвиток, орієнтований на громаду: дороговкази комплексного дослідження у громадах Івано-Франківщини

Під час презентації книги «Примарна ясність» обговорили актуальні проблеми колишніх цивільних полонених та стереотипи щодо компенсацій