На Харківщині налагоджується співпраця з ОТГ щодо протидії торгівлі людьми

12–18 червня робочі зустрічі з питань запобігання сучасному рабству, ініційовані ГО «Жіноча громада», відбулися у 6 громадах Харківської області.  Харківська міська організація «Жіноча громада» є ...

Додано:
kobzar

???????????????????????????????
На Харківщині налагоджується співпраця з ОТГ щодо протидії торгівлі людьми

12–18 червня робочі зустрічі з питань запобігання сучасному рабству, ініційовані ГО «Жіноча громада», відбулися у 6 громадах Харківської області.  

Харківська міська організація «Жіноча громада» є партнером Офісу Координатора ОБСЄ в Україні і Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації у реалізації заходів з програми «БЕЗПЕКА ЛЮДИНИ» в галузі протидії торгівлі людьми.

Пандемія COVID-19 та карантин призвели до повної та часткової втрати роботи певної частини наших громадян. Фінансові потреби та нестабільні умови життя людей, які залишилися без джерел доходу внаслідок кризи, можуть призвести до збільшення випадків торгівлі людьми як всередині країни, так і за кордоном.

А в ході реалізації в Харківській області проєкту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні» у 2016–2019 роках, увага в першу чергу приділялась структурам районних органів виконавчої влади. Виконавчі органи створених в області об’єднаних територіальних громад тоді не отримали необхідної експертної підтримки для планування і реалізації заходів забезпечення безпеки на території своїх громад, виявлення постраждалих від торгівлі людьми та налагодження співпраці з суб’єктами, що надають допомогу постраждалим особам.

Тому зараз, у рамках продовження проєкту, фокус якого у 2020 році спрямовано саме на об’єднані територіальні громади, керівниця ГО «Жіноча громада» Ольга Білецька виступила з ініціативою проведення інформаційно-консультативних зустрічей з активом та керівництвом об’єднаних територіальних громад. Мета – включення ОТГ до виконання заходів з протидії торгівлі людьми, передбачених законодавством України та дієва участь місцевих громад у плануванні та реалізації таких заходів.

Протягом 12–18 червня візити були здійснені до Малоданилівської селищної ОТГ, Роганської селищної ОТГ, Малинівської селищної ОТГ, Чкаловської селищної ОТГ, Меф’янської міської ОТГ та до міста обласного значення Люботина (навколо якого незабаром теж планується утворення ОТГ).

Під час зустрічей, які, до речі, проводилися з дотриманням вимог «адаптивного» карантину, обговорювалися потреби громад у питанні протидії сучасному рабству та було налагоджено співпрацю органів місцевого самоврядування зазначених ОТГ з експертами і фахівцями «Жіночої громади».

#ПротиДійТоргівліЛюдьми


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Абетка саморегуляції 6.0: завершено перший блок курсу з підтримки психічного здоров’я

Зміни розпочинаються з тебе: як на локальному рівні впливати на глобальні процеси. Досвід БУР

Обговорили співпрацю влади та неурядового сектору у сфері відновлення громад та регіону

Яка вона — українська ідентичність? Відкриті читання «Живої бібліотеки» — на DOCUSPACE

Літня Українська Миротворча Школа 2024

Для українців у Польщі запустили онлайн-курси з вивчення польської: як приєднатися до навчання