На Лубенщині пройшла молодіжна акція «Десант пам’яті»

Напередодні 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Лубенському районі було проведено шефський десант, у якому взяли участь волонтери Полтавської обласної молодіжної громадської ...

Додано:
tviisvit

images
На Лубенщині пройшла молодіжна акція «Десант пам’яті»

Напередодні 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в Лубенському районі було проведено шефський десант, у якому взяли участь волонтери Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» та працівники територіального центру соціального обслуговування районної державної адміністрації. Своєрідний волонтерський десант відвідав на дому шановних ветеранів та привітав учасників бойових дій, жертв тоталітарних режимів.

«Така адресна допомога дає можливість щиро спілкуватись із нашими дорогими підшефними, виховує повагу до наших ветеранів, вдячність за все, зроблене ними для сьогодення», – говорить організатор акції Олександр Чепур.

Ці дні – чудова нагода подякувати старшому поколінню за наполегливу працю, мужність, героїзм і відвагу кожного з них. Бойко Ганна Миколаївна, 1927 року народження розповідає, як 15 – річною дівчинкою – підлітком була вивезена до Німеччини на примусові роботи. Проте, незважаючи на малі шанси на виживання, вона зберегла вірність рідній землі, та прикладом свого життя вчить долати труднощі і бути достойними своєї держави.

Праівники теритріального центру завжди вітають ветеранів з визначними державними та професійними святами, запрошують на тематичні зустрічі, проводять культурно-масові заходи.

«Людям похилого віку, як нікому, потрібне наше тепло та турбота. Старенькі люди, як малі діти – радіють увазі», – говорить директор територіального центру соціального обслуговування Лубенської райдержадміністрації Наталія Хомкіна.  Усвідомлюючи це, працівники терцентру разом з громадською організацією у цей день завітали з подарунками і до Мадерук Ганни Сергіївни, 1926 року народження. Разом з односельцями вона плекала трудову славу, була нагороджена орденом Трудового Червоного Прапора, пронесла через все своє життя нетлінні та невмирущі людські цінності та зберегла для нас найкращі національні традиції.

Подібні відвідування на дому є можливими завдяки проекту “Надання підтримки, допомоги та сприяння розвитку активності людей похилого віку” за підтримки Німецького федерального фонду «Пам’ять. Відповідальність. Майбутнє» в рамках програми «Місце зустрічі: Діалог». Програму адмініструє Всеукраїнська благодійна організація «Турбота про літніх в Україні».

SDC11220


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я