На Полтавщині відзначили гендерний аспект у розвитку жіночого підприємництва
Заключний семінар практикум під час навчальної майстерні #підприємництва #Step by step, в рамках реалізації ініціативи на тему :«Розвиток жіночого підприємництва в невеликому місті: ідеї та ...
Додано:
Nina Kuzmenko
Заключний семінар практикум під час навчальної майстерні #підприємництва #Step by step, в рамках реалізації ініціативи на тему :«Розвиток жіночого підприємництва в невеликому місті: ідеї та практики» , зібрав місцевих жінок підприємниць різної категорії та різних інститутів громадянського суспільства – студенти, викладачі, жінки-підприємці, громадяни, які перебувають на обліку в Хорольській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості та ті, кого зацікавила тема підприємництва та привабили варіанти входження у світ бізнесу.
Протягом трьох днів проводились такі семінари-практикуми (17, 23 та 24 січня), відбувались міні лекції дискусії, обмін досвідом та планування подальших кроків, присутні ознайомились із циклом управління і реалізації підприємницького проекту , структурою та методикою складання бізнес- плану. Також ознайомились із Кейсами успішних підприємницьких проектів профінансованих Фондом, програмами мікрокредитування, фінансової допомоги для підприємців (МОМ) .
Найбільш жвавими були ситуаційні вправи, під час яких учасники були поділені на групи. Командним методом найбільш вдало вдається освоїти практичні аспекти моделювання оптимізації бізнес-процесів малого підприємництва для розширення можливостей розвитку власної справи, та на майбутнє реалізувати ще більше корисних проектів.
Генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Полтавській області, координаторка проекту Ніна Кузьменко, акцентувала увагу на гендерному аспекті у формування місцевих програм підтримки малого та середнього підприємництва. Отже ініціативність та бажання жінок підприємниць покращити свої знання, підприємницькі здібності, допомагає жінкам у бізнесі долати «скляну стелю» розвивати та захищати свій бізнес. А, також підкреслила про потребу підтримки і розвитку жіночого підприємництва як однієї зі складових гендерних відносин в Україні .
За результатами підведення підсумків у форматі круглого столу, підготовлено резолюцію .
Фото
http://horol.com.ua/news/kanadski-duh-pidtrimki-u-horoli
Довідкова інформація: Проект ««Розвиток жіночого підприємництва в невеликому місті: ідеї та практики» є ініціативою та фінансується Міністерством міжнародних справ Канади, яке підтримало спільну діяльність Асоціації міст України (АМУ) та проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС).