На Полтавщині впроваджують стандарти «Зеленого офісу» для бізнесу

Про необхідність відповідального ставлення до навколишнього середовища серед представників бізнесу говорили під час ЕКОсемінару - тренінгу «Навики успішного спілкування з клієнтами» та «Зелений ...

Додано:
tviisvit

IMG_1084
На Полтавщині впроваджують стандарти «Зеленого офісу» для бізнесу

Про необхідність відповідального ставлення до навколишнього середовища серед представників бізнесу говорили під час ЕКОсемінару – тренінгу «Навики успішного спілкування з клієнтами» та «Зелений офіс», який днями відбувся в Лубнах. Навчання проходило за ініціативою та підтримкою Полтавської обласної молодіжної громадської організації «Твій Світ» спільно з кампанією «Буд – Буд» та громадською організацією «Будівельний форум Полтавщини».

«Ми прагнемо донести переваги зеленого офісу для керівників компаній та спеціалістів, відповідальних за питання корпоративної соціальної відповідальності в компаніях. Сьогодні інтерес до стандарту в першу чергу повинні проявити організації, які обрали шлях економічного зростання, нерозривно зв’язавши його з еколого-соціальною відповідальністю», – зазначив ведучий тренер семінару-тренінгу  Олександр Чепур.

В роботі семінару-тренінгу взяли участь представники компанії «Буд –Буд», які мали можливість ознайомитись з загальними принципами комунікації під час продажів, а також вимогами стандарту «Зелений офіс».

Директор кампанії Сергій Корнієнко переконаний, що принципи «Зеленого офісу» можуть заслужити увагу і у організацій, які зацікавлені зменшити споживання енергетичних та інших ресурсів з метою економії.

Принципи «Зеленого офісу» універсальні, вони застосовуються  для організацій будь-якої форми власності та масштабів.

У багатьох країнах подібні стандарти популярні як серед великих компаній, так і серед бюджетних організацій. У країнах Північної Європи «Зелений офіс» популярний і серед профспілкових організацій, оскільки він сприяє запобіганню ряду захворювань пов’язаних з виробничою середовищем офісного працівника.

Захід проходив в рамках проекту «Посилення ролі місцевих ініціатив громади та соціально – відповідального бізнесу у вирішенні екологічних проблем територій Лубенщини» за підтримки програми Active Citizens Ukraine Британської ради в Україні.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я