На Prometheus стартував курс з протидії цькуванню

В Україні стартував перший безкоштовний онлайн-курс з протидії цькуванню в закладах освіти. Ми вважаємо, що найкращий шлях розв’язання проблеми – це її попередження. Тому пропонуємо всім батькам та ...

Додано:
prometheus

Онлайн-сервіс для макетування е-книги у мережі бібліотек Рівного
На Prometheus стартував курс з протидії цькуванню

В Україні стартував перший безкоштовний онлайн-курс з протидії цькуванню в закладах освіти. Ми вважаємо, що найкращий шлях розв’язання проблеми – це її попередження. Тому пропонуємо всім батькам та вчителям приєднатися до курсу «Протидія та попередження булінгу (цькуванню) в закладах освіти».

Курс складається із п’яти модулів, під час яких провідні українські правозахисники, психологи, тренери, керівники міжнародних проектів та ініціатив дадуть відповіді на питання:

– що таке булінг (цькування) та які його прояви;
– як діагностувати наявність булінгу (цькування) в колективі;
– як діяти у разі його виявленні;
– як організувати системну роботу з протидії та попередження булінгу (цькування) в закладі освіти.

Згідно з даними, опублікованими UNICEF у 2017 році, 67% дітей в Україні віком від 11 до 17 років стикались із проявами булінгу (цькування), а майже чверть школярів ставала його жертвами.

Саме тому, курс з протидії та попередження булінгу (цькуванню), в першу чергу, орієнтований на освітян та батьків, які є безпосередніми учасниками потенційної конфліктної ситуації між дітьми. В межах курсу будуть розглянуті причини появи цькування, механізми врегулювання та правовий захист дитини в разі настання такого випадку.

Курс підготовлений в рамках створення національної системи протидії та попередження булінгу (цькування) в закладах освіти Міністерством освіти і науки України за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та українського громадського проекту масових відкритих онлайн-курсів Prometheus.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я