Настільна гра «Women IN: Leadership and Business»: жіноче лідерство та командна робота
Від початку 2023 року українки відкрили 154 тисячі нових ФОПів та очолили понад 10 тисяч нових компаній. Про це йдеться у статистиці Opendatabot. Однак питання ґендерного балансу в українських ...
Додано:
TSokol
Від початку 2023 року українки відкрили 154 тисячі нових ФОПів та очолили понад 10 тисяч нових компаній. Про це йдеться у статистиці Opendatabot. Однак питання ґендерного балансу в українських компаніях досі є відкритим, особливо в державних підприємствах, корпораціях та великих концернах. Там жінки обіймають тільки 3-12 % керівних посад (дані Держстату за 2021 рік).
Кількість нових ФОПів не є ознакою, що ситуація значно покращилася, адже ці бізнеси потребують навчання, розвитку та масштабування. Тож, ГО «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі» за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» створила настільну гру «Women IN: Leadership and Business», мета якої — підсилити роль жінок як фахових працівниць та продемонструвати, у який бік можуть розвиватися бізнеси сьогодні. Це ґендерна рівність у колективах.
“Women IN: Leadership and Business» розповідає про успішних жінок у галузях науки, політики, економіки, підприємництва, суспільного життя тощо. Їхні історії можуть стати мотивацією і прикладом для команд, як планувати та аналізувати роботу, а також швидко приймати рішення”, — говорить Ірина Титарчук, виконавча директорка ГО «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі».
Окрім цього, гра допоможе:
-
навчитися злагоджено та ефективно працювати в команді;
-
просувати ідеї ґендерної рівності та розвитку жіночого лідерства;
-
зблизитися з колегами та колежанками, підтримувати командний дух в епоху соцмереж.
Настільна гра представлена двома мовами: українською та англійською.
ГО «Український центр сприяння інвестиціям та торгівлі» проводять фасилітацію гри «Women IN: Leadership and Business». Тобто будь-яка компанія або спільнота може запросити команду організації провести гру для її співробітників.
Умови:
-
група до 20 учасників/-ць;
-
2 години на гру;
-
6 раундів.
Деталі фасилітації обговорюються індивідуально залежно від міста проведення гри.
Подати заяву на фасилітацію — за посиланням.
Щоб отримати примірник гри, надсилайте запит на електронну пошту: [email protected]
___________________
Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує український бізнес з метою підвищення конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.