Насильство в сім’ї: як його уникнути?

Конфлікти в сім'ї, насильство чоловіка над жінкою та жінки над чоловіком, моральні й фізичні аспекти, причини виникнення та шляхи виходу із таких ситуацій. Саме про це, сьогодні, 10 вересня ми ...

Додано:
VikaDvorak

f5be715d5c7709e0c4450c35220c1bbacc42a4f8
Насильство в сім’ї: як його уникнути?

Конфлікти в сім’ї, насильство чоловіка над жінкою та жінки над чоловіком, моральні й фізичні аспекти, причини виникнення та шляхи виходу із таких ситуацій. Саме про це, сьогодні, 10 вересня ми розмовляли із студентами 4 курсу Інституту іноземної філології СНУ ім. Лесі Українки. На зустріч також було запрошено керівника Волинського обласного центру соціально-психологічної допомоги Наталію Мишко.

Насильство в сім’ї – це один із проявів порушення прав людини та діючого законодавства, що відбувається кожного дня! За офіційною статистикою, кількість випадків сімейного насильства щорічно збільшується на 10 %. При цьому близько 60 % дітей у віці від 2 до 14 років та близько 68 % жінок страждають від дій агресора.

«Проблема насильства є! І це не потрібно приховувати, її потрібно вирішувати. Наразі варто навчити молодь правильно діяти та пояснити, що не слід соромитися попросити допомоги, розповісти про свої проблеми чи втрутитися у скандальні ситуації сусідів. Потрібно діяти, адже перший крок для того, щоб змінити світ необхідно зробити самому», – стверджує керівник волонтерського центру ВОГО «Фундація розвитку громад» Галина Курус.

В свою чергу Наталія Мишко зауважує, що конфлікти можна вирішити, однак для цього потрібне бажання отримати допомогу: «ми пропонуємо шляхи виходу, а якою дорогою йти та що робити людина обирає сама. Кожен сам собі обирає шлях! Однак найбільше від таких ситуацій страждають діти, з ними працювати найтяжче».


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

Відчуття безпеки та інструменти впливу на його поліпшення: результати апробації у трьох громадах

Впровадження принципів сталого розвитку в Україні поки на початковій стадії, але головне – це залучати громади

На Хмельниччині провели дослідження розвитку соціального підприємництва у регіоні

Молодь Ріпкинської, Городнянської та Менської громад вчились впливати на життя своїх громад

Опитування громадських організацій від Представництва ЄС в Україні

У Городнянській громаді визначали сильні сторони та можливості для розвитку