«Ніколи не здаватись і не опускати рук!». У Дніпрі створюють терапевтичну виставу

Уже в серпні жителі Дніпра зможуть побачити інклюзивну моновиставу #НЕЗЛАМНИЙ, яка є поєднанням двох унікальних досвідів учасників АТО/ООС і людей з інвалідністю внаслідок війни: керівника ГО ...

зображення_viber_2021-07-18_21-32-32-212
«Ніколи не здаватись і не опускати рук!». У Дніпрі створюють терапевтичну виставу

Уже в серпні жителі Дніпра зможуть побачити інклюзивну моновиставу #НЕЗЛАМНИЙ, яка є поєднанням двох унікальних досвідів учасників АТО/ООС і людей з інвалідністю внаслідок війни: керівника ГО “Патріотичний театр “Арт-Фронт”, актора Ігоря Кирильчатенка та автора книги “Життя після 16:30”, на основі якої створено сценарій, добровольця, десантника 79 десантної бригади при обороні Донецького аеропорту Олександра Терещенка.

«#НЕЗЛАМНИЙ»  – це сучасна розмова про війну, про непоправні втрати, а також – про неможливість вороття до старого життя. Це – монолог-сповідь людини, яка померла і відродилася знову. Це – пошук відповідей на одвічні питання сенсу людського існування. Пошук того, що залишає людину Людиною в часи катастроф, вистава-метафора. Це буде вистава-терапія, після, якої людина буде хотіти жити і рухатись далі, – зазначає Ігор Кирильчатенко, автор ідеї та виконавець головної ролі.

«Ніколи не здаватись і не опускати рук!» – цей заклик Олександра Терещенка, яким він підписує свої книги, став «червоною ниткою» моновистави. Це – не банальний вислів, а переконання людини, яка була в пеклі, отримала інвалідність, але продовжує жити і допомагати іншим.

Проєкт «Інклюзивна моновистава «#НЕЗЛАМНИЙ» реалізовується за підтримки Українського культурного фонду. Крім створення самої вистави, він передбачає 5 її показів, зустрічей із «живими книгами» – людьми, котрі демонструють приклад незламності духу, дискусій після кожного перегляду, а також низку арт-терапевтичних заходів. Він покликаний підтримати бійців АТО/ООС, їхні родини, ВПО, загалом людей з інвалідністю, допомогти віднайти в собі мотивацію жити, а також стати майданчиком для обговорень і налагодження контактів, побудови співпраці між представниками різних сфер суспільства.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я