«Нова українська школа»: пілотування нового стандарту початкової освіти

Goethe-Institut у співпраці із видавництвом Hueber та Центром іноземних мов ТСП підтримує програму реформ «Нова українська школа» Міністерства освіти України. Метою проекту є дидактично-методична ...

школа
«Нова українська школа»: пілотування нового стандарту початкової освіти

Goethe-Institut у співпраці із видавництвом Hueber та Центром іноземних мов ТСП підтримує програму реформ «Нова українська школа» Міністерства освіти України. Метою проекту є дидактично-методична підготовка вчителів та надання матеріалів школам,  що братимуть участь у пілотуванні нового стандарту початкової школи та пропонуватимуть німецьку як першу іноземну мову.

У навчальному році 2017/2018 Goethe-Institut разом з партнерами пропонує підтримку вчителям німецької мови у початковій школі  пілотних шкіл: семінари та онлайн-курси, надання авчальних матеріалів та створення мережі шкіл.
 
З 17 по 19 вересня 2017 р. Goethe-Institut в Україні запрошує вчителів 23 пілотних шкіл,  що братимуть участь у пілотуванні нового стандарту початкової школи з німецької мови на методико-дидактичний семінар з теми «Навчання німецької мови у початковій школі». Семінар проводитеметься у Goethe-Institut в Україні та присвячений особливостям викладання німецької мови у ранньому віці, комунікативному, діяльнісному, ігровому підходу до навчання мови. Також будуть представлені матеріали, які будуть надані партнерами пілотним школам.
 

Пілотний проект реалізується за ініціативи Міністерства освіти і науки України спільно з Goethe-Institut, Британською Радою, Посольством Франції в Україні. Цей спільний проект запроваджується у рамках підготовки до Реформи освіти «Нова українська школа», яка буде здійснюватися, починаючи 2018/19 навчального року. Goethe-Institut в Україні, Британська рада в Україні та Посольство Франції в Україні здійснюватимуть підвищення кваліфікації вчителів іноземної мови пілотних шкіл та апробацію матеріалів з вивчення іноземних мов.
 
Джерело: Goethe-Institut


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Дві українські команди увійшли до десятки фіналістів Foodathon 2024

Як покращити Методику місцевих енергетичних планів: DiXi Group підбив підсумки проєкту з розробки МЕПів для громад

«Дорослішання: поговоримо по-юридичному»: уЛьвові відбулася лекція для школярів

Щотижнева добірка вакансій вже на порталі

Краса та гідність: Жінки-переселенки опанували перукарську майстерність

Естонсько-український діалог у дії: жінки Кіровоградщини відвідали Таллінн