Новобілоуська громада працює над забезпеченням якості та доступності освіти

Експерти Центру «Доброчин» Олександр Підгорний та Юрій Паперний продовжують роботу по реформуванню освітніх мереж в Новобілоуській та Деснянській територіальних громадах задля забезпечення освіти ...

Додано:
Nataliya Drozd

m_NB_04
Новобілоуська громада працює над забезпеченням якості та доступності освіти

Експерти Центру «Доброчин» Олександр Підгорний та Юрій Паперний продовжують роботу по реформуванню освітніх мереж в Новобілоуській та Деснянській територіальних громадах задля забезпечення освіти належної якості. 19 лютого 2021 року експерти провели 2 зустрічі в селах Рудка та Кувечичі Новобілоуської громади.

На зустріч із педагогічним колективом школи с. Кувечичі говорили про оптимізацію освітнього процесу на територіальному рівні та життя в нових умовах реформування освіти – питання які турбують педагогів, керівництво школи та управління освіти Новобілоуської ТГ.

m_NB_04m_NB_03

В селі Рудка більше акцентували на важливості освітнього потенціалу шкіл та з’ясовували конкурентні переваги в порівнянні з сусідніми освітніми закладами. Що важливо врахувати: 1) якість освіти; 2) рівень менеджерського вміння; 3) вчителі та галузь; 4) інфраструктура. 

m_NB_02 m_NB_01

В громаді робоча група вже обговорювала деталі плану реформування освітньої мережі, базуючись на попередньому аналізі існуючої освітньої мережі та враховуючи напрацьовані критерії якості освіти.  Тільки завдяки реформі освітньої мережі можна забезпечити однаковий доступ до якісної середньої освіти усім жителям громади. Тому важливо розробити план розвитку освітньої мережі, із чітким прорахунком спроможності громади її утримувати у майбутньому.

Учасники зустрічей погодилися, що потрібно робити спільні кроки для нарощування потенціалу освітнього простору всієї громади, брати спільну відповідальність та впроваджувати плани в життя.

 Метою проекту “Захист інтересів громад через управління конфліктами”, що здійснюється Центром «Доброчин» за підтримки Програми МФВ «Демократична практика”, є  участь громадян в проведенні реформ освіти та місцевого самоврядування.

 


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Громадяни – в центрі прийняття рішень: стартувала унікальна програма для ОМС про участь у врядуванні

Результати діяльності Робочих груп з безпеки та відновлення у Білозерській та Нововоронцовській громадах

Плани відновлення та розвитку громад готуються, однак не затверджуються, — попередні результати «REPAIR Ukraine»

Громадські організації та місцева влада: як побудувати ефективну співпрацю

НЕФКО запускає кілька нових проєктів з відновлення критичної інфраструктури та створення екологічного житла та освітніх закладів

Серця в одному ритмі: як ретрит перетворився на простір підтримки