Лише 41% навчальних закладів мають підготовлені укриття

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан в ефірі 24 каналу розповів, що АМУ, зібравши пропозиції від органів місцевого самоврядування, запропонувала Міністерству освіти і науки ...

Додано:
Kseniaaaaa

mooc-e1548164087669
Лише 41% навчальних закладів мають підготовлені укриття

Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан в ефірі 24 каналу розповів, що АМУ, зібравши пропозиції від органів місцевого самоврядування, запропонувала Міністерству освіти і науки України розпочати навчальний рік в режимі онлайн.

Перша причина, яку назвав Олександр Слобожан, — це безпека. Лише 41%  навчальних закладів мають підготовлені укриття. Це пов’язано зі старою радянською базою, де бомбосховища є простими підвалами, які ще потрібно належно облаштовувати для захисту.

Друга причина — це економія енергоносіїв. Виконавчий директор АМУ пояснив, що освітня сфера споживає найбільше по обсягу електрики та газу для теплопостачання.

Третя причина — в разі виникнення надзвичайних ситуацій, саме навчальні заклади можуть стати першими опорними пунктами обігріву для певних верств населення.

Асоціація міст України підтримує онлайн навчання не тільки через названі Виконавчим директором причини щодо діток, які знаходяться в Україні, але й для тих дітей, які наразі знаходяться за кордоном та хочуть здобувати українську освіту та повертатися в безпечну Україну після нашої Перемоги.

Відео ефіру


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

У Богуславі відзначили 122-річчя з дня народження Івана Дубинця

У Хмельницькому відбувся ярмарок молодіжного підприємництва Junior EXPO 2025

Кінотерпія для емоційного інтелекту, самопізнання та критичного мислення дітей Березанки

Зриваючи квіти, весну не зупинити: відбулася акція на підтримку трансгендерних людей

Оголошено закордонний етап НК «Благодійна Україна»: «Благодійна Німеччина – Україні»

Громадяни – в центрі прийняття рішень: стартувала унікальна програма для ОМС про участь у врядуванні