Онлайн-флешмоб “Підпишемо петицію разом”

Центр гендерної культури закликає всіх небайдужих українців та українок долучитися до онлайн-флешмобу #Підпишемо_петицію_разом та підписати важливий електронний документ у сфері протидії ...

Додано:
Dasha Serbina

петицыя
Онлайн-флешмоб “Підпишемо петицію разом”

Центр гендерної культури закликає всіх небайдужих українців та українок долучитися до онлайн-флешмобу #Підпишемо_петицію_разом та підписати важливий електронний документ у сфері протидії насильства.

24 лютого 2020 року на сайті офіційного інтернет-представництва Президента України зареєстровано важливу петицію стосовно ратифікації Конвенції Ради Європи про запобігання насильству щодо жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульська конвенція).

Ініціаторкою петиції стала Зінчук Вікторія Олександрівна.

Чому це є важливим для України?

Існує багато аргументів на користь ратифікації документу (далі з тексту елетронного документу) : ” Стамбульська конвенція визнана найвищим міжнародним стандартом у попередженні та боротьбі з насильством щодо жінок та домашнім насильством. Конвенція спирається на системний підхід, у рамках якого зазначені явища розглядаються не як особисті проблеми особи або внутрішні конфлікти родини, а як порушення прав людини, відповідальність за реагування на які лежить у тому числі на соціальних інститутах та державах”.

Але, не дивлячись на важливість та актуальність ініціативи, на жаль, збір підписів триває дуже повільно: за 2 місяці зібрано менше 9 тис підписів з потрібних 25 000.

Залишається менше місяця! Проте можливо зараз, мобілізуючись у непростих умовах карантину, все ж таки вдасться об’єднатися та зареєструвати цей важливий документ для подальшої роботи, який стане у майбутньому гарантом на захисті прав та свобод дівчат та жінок! 

Ознайомитись більше з текстом та підписати петицію можна за посиланням.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я