ООН запустила онлайн-платформу, яка безкоштовно навчає підприємництву

Усі охочі можуть безкоштовно користуватися навчальними та мотиваційними матеріалами Програма розвитку ООН в Україні створила освітній ресурс для тих, хто цікавиться підприємницькою діяльністю або вже ...

Додано:
Molodiya Festival

Почати.Бізнес
ООН запустила онлайн-платформу, яка безкоштовно навчає підприємництву

Усі охочі можуть безкоштовно користуватися навчальними та мотиваційними матеріалами 

Програма розвитку ООН в Україні створила освітній ресурс для тих, хто цікавиться підприємницькою діяльністю або вже має власну справу «Почати.Бізнес». Головний ресурс платформи – досвід тих, хто створив бізнес з нуля. Інформацію подають у форматі відеокурсів і текстово-візуальної бази знань (статті, інтерв’ю, інфографіка тощо). 

Лекторами стали експерт Офісу розвитку малого та середнього підприємництва, засновники стартапу Petcube, власники Нової Пошти, Rocket, авторка бренду конопляного текстилю DevoHome та інші. Спікери розказують свої історії та радять, з чого починати, де шукати фінансування та однодумців, як побудувати стратегію, реалізовувати PR і маркетинг тощо. 

Кожен курс розбитий на модулі, після яких слідують тести. Вони допоможуть закріпити пройдений матеріал і перевірити, чи зможуть студенти використати матеріал у реальному житті. Платформа також інформує майбутніх підприємців, як мінімізувати можливі ризики під час відкриття та ведення бізнесу.

«У нашому інформаційному просторі мало доступної і зрозумілої інформації про реальні шляхи, перспективи і переваги власної справи. З різних причин найменше цієї інформації отримують жителі сходу України. Тому багато спікерів платформи – підприємці зі східних регіонів», – розповідають творці навчального майданчика.

Крім навчального контенту на ресурсі можна переглянути мотиваційне відео – ролики проєкту “Великі історії малого бізнесу”. Серія коротких промо розповідає про бізнесменів із Донеччини, Луганщини та Запорізької області. Частина з них – переселенці, котрі залишили свої домівки й з нуля створили власну справу: хтось запустив бренд одягу, хтось відкрив хаб, а хтось має музей. Інші – переробляють сміття, розвивають туризм, очищують воду, ремонтують машини і лікують людей. Зафільмували підприємницькі історії режисери платформи Molodiya Festival.

Серед найпопулярніших, за версією глядачів, історій розповідь про “королеву квітів” з Горлівки. Історія розповідає про справу Ніни Радченко – садовий центр в Олександрівці Донецької області. Освоювати цілину в Лиманський район Ніна разом з родиною приїхала в 2014 році, коли залишатися у рідній Горлівці було вже несила. Зараз дівчина вирощує квіти та ефіроолійні культури, і вбачає у садівництві своє призначення, а не тільки спосіб заробітку.

Усі матеріали платформі доступні безкоштовно, після короткої реєстрації.

«Віримо, що найближчим часом сторінка про ваш успішний бізнес теж з’явиться на нашій платформі», – сподіваються творці ресурсу.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я