Опубліковано відео “За кого і за що я вийду на Марш рівності”
У Вінниці ніколи ще не було Маршу рівності, та ми всі думаємо і ми всі прагнемо мати можливість бути собою і у безпечний спосіб виражати себе в просторі прав людини.Ця анімація про живих людей, вона ...
Додано:
Світлана Дубина
![лгбт люди права людини](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2018/05/pexels-photo-673649-1-—-копия.jpeg)
У Вінниці ніколи ще не було Маршу рівності, та ми всі думаємо і ми всі прагнемо мати можливість бути собою і у безпечний спосіб виражати себе в просторі прав людини.
Ця анімація про живих людей, вона озвучена без редагування реальними людьми, які говорять про свої реальні почуття і прагнення, про можливості і нездійсненності. Про дискримінацію і про неможливість комфортно бути собою. Про силу і про тих, хто потребують підтримки.