Перші тренінги з “Мікропідприємництва” відбулись у Полтаві
Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує черговий етап проекту підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо ...
Додано:
Alena Kozub
Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Європейського Союзу реалізує черговий етап проекту підтримки працевлаштування та самозайнятості внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців, зокрема колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення.
18 – 19 грудня 2017 року о 9 годині в приміщенні Полтавської обласної державної адміністрації, за адресою м. Полтава вул. Соборності 45, каб. 333 відбулись початкові тренінги для групи «Мікропідприємництво» .
На території Полтавської області партнером МОМ в реалізації проекту є громадська організація «Інститут гендерних трансформацій».
Відбір учасників відбувся на конкурсній основі.
Вимоги до учасників:
- є досвід підприємницької діяльності,
- існуючий бізнес на момент подання заявки на участь у проекті,
- наявне свідоцтво про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності,
- наявна довідка внутрішньо переміщеної особи або документ, який підтверджує належність до вразливої категорії.
Група сформувалась з 30 учасників. Розмір гранту складає до 2150 EUR.
Призначення гранту – придбання обладнання, інструментів, професійної техніки тощо.
Для учасників групи «Мікропідприємництво» Вікторія Курилко, директорка ГО «Інститут гендерних трансформацій» підготувала матеріали за планом:
- Аналіз ринку, основи маркетингу.
- Юридичні аспекти приватного підприємництва.
- Планування фінансів.
- Як підготувати бізнес-план.
- Нюанси бух. обліку та податкової звітності.
“Із 2014 року МОМ постійно надає інклюзивну та орієнтовану на громаду підтримку самозайнятості та дрібного бізнесу, приділяючи особливу увагу залученості, соціальній згуртованості і рівному доступу до можливостей як ВПО, так і членів приймаючих громад, щоб забезпечити їх засобами і ресурсами для подолання труднощів та викликів, пов’язаних з тривалою кризою, – зазначає Голова Представництва МОМ в Україні д-р Томас Лотар Вайс. – За цей період понад 5,7 тисяч осіб, які відчули на собі наслідки конфлікту, отримали допомогу і змогли влаштуватись на роботу чи відкрити власну справу”.
У рамках чинного проекту МОМ охопить тренінгами 1 850 осіб на всій території України, із яких, як очікується, близько 950 учасників отримають гранти на проходження професійних курсів або на придбання обладнання вартістю не більше EUR 2 150.
Детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні.
Електронна пошта – [email protected]
Сайт ГО «Інститут гендерних трансформацій»