Підсумки травня на порталі «Є-Дата»: реєстрація розпорядників на порталі досягла 40%
Станом на 01.06.2016 на офіційному порталі публічних фінансів України зареєстровано 31,6 тис. службових кабінетів розпорядників та одержувачів бюджетних коштів (або 40% від загальної кількості). ...
Додано:
Громадський Простір
Станом на 01.06.2016 на офіційному порталі публічних фінансів України зареєстровано 31,6 тис. службових кабінетів розпорядників та одержувачів бюджетних коштів (або 40% від загальної кількості). Більше 50% реєстрації показали Тернопільська (56%), Львівська (52%), Одеська та Миколаївська (51%) області, а менше 30% — Луганська (22%), Донецька (26%), Закарпатська (29%). Про це повідомляється на сайті Міністерства фінансів України.
Лідери серед міст з реєстрації: м. Нетішин Хмельницької обл. (82%), м. Чортків Тернопільської обл. (81%), м. Тернівка Дніпропетровської обл. 79%, м. Южне Одеської обл. — 78%.
Процент наповнення кабінетів інформацією збільшився до 88%.
Проведено 28,8 млн запитів по API до трансакцій, що оприлюднені на порталі.
У травні було зареєстровано 2,7 тисяч нових службових кабінетів, що на 42% більше ніж у квітні.
Волинь як пілотний проект Фонду Східна Європа та команди «Є-data», показав найбільший приріст реєстрації кабінетів +12%, тоді як середній показник приросту по областям склав +3%. Це результат роботи Луцької ОДА, керівників РДА Волині, та бухгалтерів селищних рад. Тренінги «Є-data» виявилися ефективними, маємо конкретні результати.
У травні на портал внесено 1,4 млн нових договорів, додаткових угод, актів та звітів. Це на 40% більше, ніж у квітні.
Проблемною залишається реєстрація державних підприємств – лише 12% з них створили кабінети і почали вносити дані, хоча п’ять областей України вже мають показники реєстрації ДП від 20% до 27%.
Відкритим залишається також питання забезпечення бюджетних організацій обліковими системами, якісним Інтернетом.
Команда «Є-data» найближчим часом планує покращити можливості пошукової системи порталу, підключити систему перевірки реєстраційних даних, запустити API до договорів та актів.
Підсумовуючи вищевказане, можна впевнено сказати, що портал Міністерства фінансів e-data.gov.ua працює стабільно, та має достатньо потужностей для подальшого зростання бази.