Після тривалих обстрілів на Київщині відновлює свою роботу соціальне шкільне підприємство

Після тривалих обстрілів та виснаження активною фазою бойових дій, населені пункти Київщини повертаються до повноцінного життя. Не виключення в цьому процесі і діти та їх дозвілля.Днями, до роботи у ...

278727300_310072684587906_7462314554187477396_n
Після тривалих обстрілів на Київщині відновлює свою роботу соціальне шкільне підприємство

Після тривалих обстрілів та виснаження активною фазою бойових дій, населені пункти Київщини повертаються до повноцінного життя. Не виключення в цьому процесі і діти та їх дозвілля.

Днями, до роботи у селі Заворичі Калитянської ОТГ повернулась команда учнів соціального шкільного підприємства “Шкільний вулик”. Це пасіка, яка була створена у 2021-му році в рамках проєкту “Заснування соціальних шкільних підприємств у сільській місцевості”, що виконувався Фондом Східна Європа та ChildFund Deutschland e.V. і фінансувався Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини».
 
Попри складнощі воєнного часу і відновлення села після тривалого періоду бойових дій, з новими силами та ідеями діти зібрались на власній шкільній пасіці. Вони перевірили стан бджіл після зими, облагородили територію та отримали важливу для власних родин гуманітарну допомогу. Останню на запит громадської організації “Наші кроки” зібрав та передав не лише дітям, але й представникам всієї громади Фонд Східна Європа.
 
Користуючись нагодою, учасники проєкту висловлюють щиру подяку керівництву Фонду “Східна Європа” та особисто Галині Рибалко, активістам громадської організації “Наші кроки”, гуманітарному штабу Калитянської ОТГ, а також добрим друзям соціального шкільного підприємства Павлу Дубовому та Юлії Лахно.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що «Шкільний вулик» – це соціальне шкільне підприємство, філософія появи і роботи якого в рази глибша, аніж просто мед.


Тематика публікації:            

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я