Південь: виклики після окупації
У рамках проекту "Сприяння громадянському активізму у Південній Україні" Центр близькосхідних досліджень (AMES) провів щорічну Південну конференцію, сфокусовану на проблематиці безпеки та відновлення ...
Додано:
Олександр Северин
У рамках проекту “Сприяння громадянському активізму у Південній Україні” Центр близькосхідних досліджень (AMES) провів щорічну Південну конференцію, сфокусовану на проблематиці безпеки та відновлення деокупованих територій.
Після вітального слова директора Національного інституту стратегічних досліджень Олександра Богомолова керівник Центру зовнішньополітичних досліджень НІСД Максим Паламарчук представив рекомендації “Відновлення українського міжмор’я: виклики після окупації”.
Чотири панельні дискусії, в яких взяли участь провідні науковці, керівники військових адміністрацій громад Запорізької та Херсонської областей та громадянські активісти, були присвячені питанням:
- Місцеве самоврядування, бути чи не бути?
– Локальний, регіональний і національний вимір ідентичности. Південь на тлі вторгнення.
– Каховська катастрофа: екологічний та соціальний виміри.
– Волонтерський рух: фактор стійкости чи чинник культури бідности.
На конференції також були представлені та обговорені результати стратегічної сесії, проведеної за методикою Foresight, щодо прогнозування подій та ситуації та Півдні України на середню перспективу: зазначені результати характеризуються обережним, але впевненим оптимізмом.
Далі буде.
За детальнішою інформацією, з пропозиціями співпраці тощо прохання звертатися:
– Ігор Семиволос: [email protected]
– Сергій Данилов: [email protected]
Слава Україні!
Проект “Сприяння громадянському активізму у Південній Україні” здійснюється Центром близькосхідних досліджень за сприяння National Endowment for Democracy.