Пошук партнерів-однодумців у сфері неформальної освіти у Львові
Привіт, колеги! Шукаємо однодумців у сфері неформальної освіти у Львові !Ми — громадська організація Мережа Центрів Едукації. Протягом вже 5 років ми надаємо доступ до якісної безкоштовної освіти для ...
Додано:
soleksiichuk
![Доєднуйся_до_розвитку_неформальної_освіти_FB_02](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2023/07/_до_розвитку_неформальної_освіти_FB_021-e1690806312802-1024x947.jpg)
Привіт, колеги! Шукаємо однодумців у сфері неформальної освіти у Львові !
Ми — громадська організація Мережа Центрів Едукації. Протягом вже 5 років ми надаємо доступ до якісної безкоштовної освіти для мешканців і робимо людей щасливішими! А зараз — шукаємо організації, щоб ставати кращими разом!
В рамках проєкту «Створення простору для комплексної системи надання послуг щодо психологічної підтримки, працевлаштування та соціальної інтеграції мешканців у Львові», ми шукаємо громадські організації/комерційні установи/комунальні та державні установи, що займаються неформальною освітою, психологічною підтримкою та працевлаштуванням у Львові.
Ми пропонуємо:
- 2 навчання по 4 дні для ваших працівників
- долучення до 2 публічних зустрічей з іншими партнерами
- нові партнерства з стейкхолдерами неформальної освіти
- популяризація діяльності вашої організації
Деталі проєкту та реєстрація за посиланням: https://forms.gle/3HQ7nYA5L8pcVz2K7