Повернення на деокуповані території та мінна безпека

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій та медіа «ШоТам» розповідають, як юні українці можуть подбати про свою безпеку у воєнний час.Повернення додому на ...

main_image_d73fc38698616a5238492eee30332692
Повернення на деокуповані території та мінна безпека

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій та медіа «ШоТам» розповідають, як юні українці можуть подбати про свою безпеку у воєнний час.

Повернення додому на деокуповану територію – довгоочікувана подія для кожної людини, яка була змушена покинути свою оселю. Однак перш ніж зайти у будинок, його мають перевірити сапери й переконатися, що там немає мін. Де саме може критися небезпека – детальніше у відеоролику.

Дітям важливо бути обізнаними з правилами цивільної безпеки не менше, ніж дорослим. У цьому їм допомагає кіт Котусик, який у доступній для малюків формі розповідає, яких предметів слід остерігатися, щоб не наражати себе на небезпеку, і куди необхідно звернутися, якщо побачиш підозрілі пристрої. 

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я