Правозахисники на захисті прав селян – власників землі

На базі Чугуївської правозахисної групи з серпня 2016 року розпочав свою роботу Ресурсний центр захисту прав селян – власників земельних ділянок у Чугуївському, Печенізькому та Шевченківському ...

Додано:
kobzar

Ресурсний центр
Правозахисники на захисті прав селян – власників землі

На базі Чугуївської правозахисної групи з серпня 2016 року розпочав свою роботу Ресурсний центр захисту прав селян – власників земельних ділянок у Чугуївському, Печенізькому та Шевченківському районах Харківської області.

Метою діяльності Ресурсного центру є посилення правових можливостей, сприяння правовому захисту та доступу до правосуддя незаможних селян-власників земель сільськогосподарського призначення у Чугуївському, Печенізькому та Шевченківському районах Харківській областях, наповнення місцевих бюджетів за рахунок збільшення податкових надходжень (додаткові кошти яких можна направити на вирішення проблем сільських громад), усування корупційних схем незаконного використання земельних паїв.

Головним завданням діяльності Ресурсного центру є безпосереднє надання безоплатних правових послуг мешканцям сільських районів Харківської області, які потребують допомоги для захисту їхніх прав на землю.

Чугуївською правозахисною групою буде здійснюватись надання юридичної допомоги як в офісі організації, так і на виїзних юридичних консультаціях у селищних/сільських радах; проведення правових Skуре-консультацій; налагодження взаємовідносин з фермерськими господарствами, агрофірмами та незаможними верствами населення для сприяння з оформлення земельних ділянок паїв.

Також у рамках проекту функціонує «гаряча» телефонна лінія 097-179-38-22. Дана телефонна лінія започаткована для моніторингу проблем селян-власників земельних ділянок у Чугуївському, Печенізькому та Шевченківському районах Харківської області з питань оформлення земельних паїв.

Зазначимо, що проект реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Конкурси малюнків, квести й уроки фінансової грамотності: як залучати молодь до бюджетного процесу

Посилюємо голос ЛГБТ під час війни: реєстровані партнерства як запит спільнот на рівність перед законом

Фортеця Тягинь – форпост європейської історії українського півдня

Участь жінок у місцевому економічному розвитку, заснованому на спадщині. В Івано-Франківську відбулась майстерня-практикум Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Молодь з 30 громад напрацювала стратегії розвитку молодіжних рад під час літнього табору в Карпатах

Дуже просторова добірка вакансій в громадському секторі