Про безоплатну правову допомогу говорили у Чернігівському геріатричному пансіонаті
Головний фахівць зв’язків з громадськістю та пресою Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Інна Тищенко спільно з директором Чернігівського ...
Додано:
inna.tischenko
![0-02-05-4d597e167533139b59e0a0cef0f40e1b798ac17ecfef76bbbd8c59e9dc41b207_bd3356fbeb0e99c6](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2022/10/0-02-05-4d597e167533139b59e0a0cef0f40e1b798ac17ecfef76bbbd8c59e9dc41b207_bd3356fbeb0e99c6-1024x576.jpg)
Головний фахівць зв’язків з громадськістю та пресою Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернігівській області Інна Тищенко спільно з директором Чернігівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Володимиром Бобруйком, представниками громадської організації “МАRT”-Дмитром Науменком та Олександром Жилінським 20 жовтня 2022 року провели правопросвітницький захід для підопічних Чернігівського геріатричного пансіонату.
Під час зустрічі присутніх осіб було проінформовано про забезпечення прав осіб з інвалідністю та маломобільних груп населення, роз’яснено положення про регулярне санаторно-курортне лікування, протезування, забезпечення спецавтомобілями, їх права та соціальні гарантії, способи захисту прав людини. Було надані роз’яснення щодо: порядку приватизації земельних ділянок, оформлення права власності на землю, перерахунок пенсії, порядку надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Були наведені приклади, з якими звертаються громадяни за отриманням безоплатної вторинної правової допомоги та роз’яснено шляхи вирішення відповідних проблемних питань.
Після проведення заходу за отриманням правової допомоги звернулось одинадцять осіб, яким було надано консультації з питань соціального захисту, земельного, спадкового, пенсійного законодавства. Також, підопічні отримали інформаційні матеріали системи безоплатної правової допомоги.
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.