Про тих, хто краде державні гроші – «УКР.АВ»

Команда «Центру протидії корупції» запустила новий проект «УКР.АВ», покликаний зробити публічною інформацію про чиновників та правоохоронців, які розкрадають бюджетні кошти під час здійснення ...

украв
Про тих, хто краде державні гроші – «УКР.АВ»

Команда «Центру протидії корупції» запустила новий проект «УКР.АВ», покликаний зробити публічною інформацію про чиновників та правоохоронців, які розкрадають бюджетні кошти під час здійснення державних закупівель.

На сьогодні борці з корупцією опублікували прізвища 230 осіб, які були помічені в більше ніж 300 корупційних справах.

На сайті «УКР.АВ» фіксуються докази того, що конкретний чиновник УКР.АВ, аби правоохоронні та контролюючі органи були змушені притягти його до відповідальності.

Всі дії чиновників та правоохоронців ініціатори проекту розділяються на 2 категорії: підписав чи покрив. Мова йде про те, що спочатку юристи «Центру протидії корупції» звертаються до правоохоронних та контролюючих органів, вказуючи на правопорушення в діях чиновника, який підписав корупційну схему. Якщо ж прокурор, міліція, чи інші представники правоохоронних та контролюючих органів, покриваючи схему, не бачать порушення, то вони так само автоматично попадають до переліку правопорушників, а юристи оскаржують їх дії до вищої інстанції.

Більшість справ, описаних на сайті «УКРАВ», пов’язані з державними закупівлями. Станом на сьогодні команді «Центру протидії корупції» вдалося розірвати договорів та врятувати від розкрадання майже 3 млрд. гривень.

Більш детальна інформація – на сайті

Джерело : ukr.aw


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Заміна вироку на військову службу може підривати довіру до закону та правосуддя — експертки МБО «Служби порятунку дітей»

Безоплатні експертні фахові консультації для ветеранів та членів їх родин

Палиця для людей з інвалідністю, «Майстерня чудес» та корисні смаколики: в Ужгороді молодь представляла бізнес-ідеї

Революційний закон про «прозоре будівництво»: що і як необхідно оприлюднювати?

Як відчищати історію Донецької області від проросійських міфів

«Підсилюючи голоси молодих людей»: стартував проєкт підтримки соціально вразливих груп молоді