Продовжується набір для молоді Донеччини та Луганщини на фандрейзинг челлендж
Командне змагання серед молоді — фандрейзинг челенж — набирає обертів. Сформовані дев’ятнадцять команд з Луганщини та Донеччини вже надсилають свої презентаційні відео, проходять перші модулі та ...
Додано:
ГО «Міжнародна агенція змін»
Командне змагання серед молоді — фандрейзинг челенж — набирає обертів. Сформовані дев’ятнадцять команд з Луганщини та Донеччини вже надсилають свої презентаційні відео, проходять перші модулі та олімпіади, на яких вже дізнались більше про громадську безпеку і соціальну згуртованість в громаді, вчились складати логіко-структурну матрицю проєкту, оволоділи ключовою термінологією в сфері залучення ресурсів на свій проєкт, навчились будуємо фандрейзингову стратегію для свого проєкту, виявляли можливості для залучення коштів і ресурсів на свій проєкт, складали план впровадження фандрейзингової стратегії, дізнавались про можливості залучення грантової підтримки, вчились виявляти шляхи залучення коштів з місцевого бюджету. На першій олімпіаді робили марафон в соціальних мережах для популяризації своїх проєктів.
Опанування фандрейзингових інструментів відбувається в ігровій формі, що допомагає швидше та якісніше засвоїти матеріал, та набути практичні навички з будування та реалізації фандрейзингових стратегій. На молодь ще чекає змагання у батлах, додаткові дві олімпіади та виконання завдань у навчальних модулях.
Нагадуємо, що призовий фонд складає 3000 тисячі (USD), які учасники можуть витратити на дофінансування своїх проєктів.
Остання дата реєстрації команд: 15 липня 2021року.
Суперфінал відбудеться у серпні 2021 року.
Щоб встигнути долучитися до інтерактивного командного змагання потрібно зібрати команду з активних молодих людей, перейти за посиланням та зареєструватись на платформі, і почати виконувати завдання та отримувати найвищі бали.
Слідкувати за перебігом змагань та дізнаватися про всі новини про платформу FUNdraiser можна на наших сторінках у соціальних мережах Facebook, Telegram та Instagram.
Проєкт реалізується громадською організацією ГО “Міжнародна Агенція Змін” в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Нідерландів, Швейцарії та Швеції.