Програма ґрантів НВСЕ – на Третьому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури

Програма ґрантів НВСЕ — некомерційна організація, мета якої – сприяти сталому розвиткові культури й освіти в Україні. HBCE підтримує ініціативи, які зміцнюватимуть становище України на міжнародній ...

Ільницька
Програма ґрантів НВСЕ – на Третьому міжнародному ярмарку грантів у сфері культури

Програма ґрантів НВСЕ — некомерційна організація, мета якої – сприяти сталому розвиткові культури й освіти в Україні. HBCE підтримує ініціативи, які зміцнюватимуть становище України на міжнародній арені, а також підвищуватимуть її конкурентоздатність у культурі й освіті.

HBCE створює унікальний простір “Арт центр Фабрика повидла”, розташований в історичній частині міста Львова, який на одній локації об’єднає музику, театр, кіно, медії і візуальне мистецтво, а також освітні практики.

HBCE запрошують організації зі сфері мистецтва, культури та освіти, які орієнтовані на актуальні теми та інноваційні підходи, подавати проєкти на Програму ґрантів. Вважають, що культура та освіта – це важлива запорука сильного суспільства, необхідна передумова для змін і зміцнення конкурентоспроможності України. Підтримують низові ініціативи, міжгалузеву та міжнародну співпрацю задля сталого розвитку культури, мистецтва та освіти в Україні. Ґранти виділяють один раз на рік на проєкти неурядових організацій з України чи закордону. Пропоноване фінансування становить від 500 до 5 000 євро та покриває 70 % загального бюджету проєкту.

На Третьому міжнародний ярмарок грантів у сфері культури програму ґрантів НВСЕ представлятиме її менеджерка Люба Ільницька – кураторка, а також менеджерка культурно-мистецьких проєктів.

Нагадуємо, що Третій міжнародний ярмарок грантів у сфері культури відбудеться 2 липня 2020 року в онлайн форматі. Зареєструватися можна до 26.06 включно за посиланням: https://forms.gle/2EmvKbeimbpiqjC48

Тільки зареєстровані учасники отримають лінк на підключення до події.


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Понад чотири тисячі жителів громад-учасниць проєкту «Бюджетна партисипація від А до Я» взяли участь у Днях бюджету

Відбулись дві навчальні майстерні-практикуми в рамках проєкту проєкту «Виявлення можливостей використання спадщини для економічного розвитку малих громад»

Стартувала освітньо-профорієнтаційна програма «Update: Південь»

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Тренінг в медіабазі: Психологиня розповіла журналістам про види когнітивних спотворень та їхній вплив