Програма «Made in» на кінофестивалі Hot Docs-2023 буде присвячена фільмам з України

30-й ювілейний канадський Міжнародний фестиваль документального кіно Hot Docs проходитиме з 27 квітня по 7 травня 2023. Цьогоріч програма «Made in» відбудеться у співпраці з Docudays UA та матиме ...

Додано:
Docudays UA

2_5373019574948078899
Програма «Made in» на кінофестивалі Hot Docs-2023 буде присвячена фільмам з України

30-й ювілейний канадський Міжнародний фестиваль документального кіно Hot Docs проходитиме з 27 квітня по 7 травня 2023. Цьогоріч програма «Made in» відбудеться у співпраці з Docudays UA та матиме український фокус.

Починаючи з 2003 року, «Made in» висвітлює фільми різних країн та регіонів. Попередні програми були присвячені кіно Чилі (2022), Колумбії (2021), а також Північної Ірландії (2020).

Нині програма зосереджена на нових українських фільмах — місцевих історіях, розказаних режисер(к)ами, які працюють у країні з початку повномасштабної війни.

«Це вперше, коли Україна є країною у фокусі, тож ми увійдемо в історію Hot Docs! Програми “Made in” покликані продемонструвати аудиторії, як виглядає документальне кіно в певний момент кінематографічної історії певної країни. Однак цьогоріч Hot Docs показує, що документальне кіно може, власне, сформувати та визначити історію країни. Для нас це честь — зібрати разом фільми такого калібру. Роботи, створені з ризиком для життя митців/-кинь», — зазначає Мирося Ватаманюк, старша менеджерка міжнародної програми.

«Ми надзвичайно вдячні за те, що Hot Docs — наш партнер. Фільми, які увійдуть в програму “Made in” розповідають одні з найнагальніших історій нашої країни, але також вони демонструють таланти, які перебувають під загрозою. Познайомити канадську аудиторію з цими митцями та мисткинями — украй важливо», — наголошує Вікторія Лещенко, програмна директорка Docudays UA. 

 

Джерело: Docudays UA.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Ресурсні центри неурядового сектору Півдня України обмінялись досвідом та обговорили нові ініціативи

Власники пошкодженого чи зруйнованого житла можуть подати заяву до міжнародного Реєстру збитків

Після великої води: як відновлюється життя у Корабельному районі Херсона

USAID спорудив навчальний простір у Богданівці на Київщині, де російські війська зруйнували школу

Актуальні літні події для громадських активістів та активісток

Триває робота з розроблення Стратегії розвитку Дмитрівської сільської територіальної громади