Проєкт «Відкритий ринок» став переможцем на престижному конкурсі в Польщі

Щороку у Любліні проходить Конгрес з транскордонного співробітництва.  Цьогоріч  захід відбувався онлайн з 6 по 9 жовтня, а його основною темою є «Місцеве самоврядування завтра. Між відкритістю та ...

BPP-Lublin20
Проєкт «Відкритий ринок» став переможцем на престижному конкурсі в Польщі

Щороку у Любліні проходить Конгрес з транскордонного співробітництва.  Цьогоріч  захід відбувався онлайн з 6 по 9 жовтня, а його основною темою є «Місцеве самоврядування завтра. Між відкритістю та відповідальністю».

Традиційно в рамках Конгресу проводиться «Конкурс найкращих практик», який включає рішення, які найкраще працюють  на благо місцевих громад та транскордонного співробітництва в Європі та країнах Східного партнерства на тлі пандемії. Організатори у такий спосіб популяризують кращі рішення в Європі, які можуть допомогти іншим муніципалітетами вирішувати певні проблеми.

Як стало відомо, проєкт «Відкритий ринок», який реалізовує громадська організація «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад» у партнерстві з Асоціацією міст України та за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» став переможцем в номінації «Підприємництво». За звання кращої практики у цій номінації також боролися польський Гданськ та французьке Анже. На новини

«Ми раділи, коли наш проєкт увійшов в ТОП-3 кращих практик Європи, а сьогодні стало відомо, що «Відкритий ринок» найкраща практика в Європі, яка пропонує підтримку підприємцям у складний час пандемії. Сьогодні той випадок, коли наша організація та місто Тернопіль, стали прикладом для інших, прикладом для організацій та муніципалітетів з усієї Європи. Ця перемога надихає нашу команду працювати ще більше над впровадженням нових проєктів. Дякуємо усім партнерам, які долучилися до реалізації цього проєкту, це наша спільна перемога», – ділиться враженнями Максим Черкашин, керівник громадської організації «Освітньо-аналітичний центр розвитку громад»

Нагадаємо, що проєкт «Відкритий ринок» – відповідь на виклик епідемії коронавірусу та її наслідків. Багато мешканців села опинились у складній ситуації, не маючи можливості реалізувати власновирощену продукцію на ринках та ярмарках України. Водночас, мешканці міст і селищ вимушені купувати фрукти, овочі, м’ясо, молоко та іншу продукцію виключно в магазинах та супермаркетах. Даним проектом організатори створили майданчик, на якому виробники сільськогосподарської продукції та її потенційні споживачі зможуть зустрітись без посередників та допомогти один одному.

Детальніше про конкурс можна прочитати перейшовши за посиланням https://www.kongres.lublin.eu/en/about-contest.

Автор: Сергій Волохатий


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я

Результати опитування: як в Україні змінюється споживання тютюнових та нікотинових виробів

Результати дослідження держзакупівель при будівництві укриттів на базі освітніх закладів Херсона

Історія про виклики війни та допомогу дітям на Харківщині

Асоціація громадських радників України розробила Порадник безпеки для мешканців громад

Проєкт «Караван громадянської освіти у Литві та Польщі» увійшов до четвірки найбільш інноваційних