Пройшла перша частина проекту “Україно-польський “Інкубатор-ідей”для розвитку молодіжного підприємництва”
В місті Gniew (Польська республіка) пройшла перша частина проекту "Україно-польський "Інкубатор-ідей"для розвитку молодіжного підприємництва".В рамках проекту школярі з Острозька Гімназія вивчали ...
Додано:
Юрій Устимчук
![IMG_20211106_121952_933](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG_20211106_121952_933-1024x768.jpg)
В місті Gniew (Польська республіка) пройшла перша частина проекту “Україно-польський “Інкубатор-ідей”для розвитку молодіжного підприємництва”.
![IMG_20211107_203957_475](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG_20211107_203957_475-1024x768.jpg)
В рамках проекту школярі з Острозька Гімназія вивчали досвід підприємства Польщі у співпраці з Szkola Podstawowa Nr1 im. Jana III Sobieskiego.
![IMG_20211108_143746_911](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2021/11/IMG_20211108_143746_911-1024x768.jpg)
Учні гімназії відвідали Початкову школу імені Яна III Собеського у Гнєві на чолі з директором Miroslawem Narlochem. В ході пізнавальної екскурсії закладом дітей ознайомили з новою школою із всіма сучасними засобами навчання, учні мали можливість працювати на уроці інформатики з робототехнікою та спілкуватися з однолітками на уроці англійської мови; не менш захопливими були зустрічі в позаурочний час на надсучасній сцені актової зали та у спортивній залі під час ігор з волейболу та флорболу.