Протидія гендерно зумовленому насильству: як молодь може змінити суспільство
В Чернігові відбувся дводенний тренінг «Школа молодого активіста з протидії гендерно зумовленому насильству», учасниками якого стали учні та вчителі з різних громад Чернігівщини.Сьогодні у сучасному ...
Додано:
Viktor Tarasov
В Чернігові відбувся дводенний тренінг «Школа молодого активіста з протидії гендерно зумовленому насильству», учасниками якого стали учні та вчителі з різних громад Чернігівщини.
Сьогодні у сучасному світі, де нові інформаційні технології та соціальні мережі стали частиною нашого життя, проблема гендерно зумовленого насильства (ГЗН) залишається все ще однією з найпоширеніших та найгостріших. Боротьба з цим небезпечним явищем вимагає спеціального комплексного підходу із залученням молоді до активних просвітницьких дій.
Сучасна молодь — невід’ємний складник змін у суспільстві. Її залучення до протидії ГЗН не лише підвищує інформованість та обізнаність у цій галузі, але й формує нову генерацію активістів, які готові боротися за справедливість.
Саме тому, головною метою цього навчання є формування свідомої, відповідальної та активної молоді, яка здатна протистояти проявам ГЗН.
Експертками Школи виступили провідні українські фахівчині: Оксана Шлюсар, директорка з розвитку ТМЖК “Відродження нації”, старша консультантка національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми і консультування мігрантів та Марина Пасєчник, координаторка Національної безкоштовної гарячої лінії із протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.
Навчені тренери та тренерки в подальшому долучаться до Національної акції «16 днів проти насильства», та зможуть провести міні-тренінги в форматі “рівний-рівному” в своїх навчальних закладах, щоб підняти проблему насильства та звернути увагу на необхідність звернення за допомогою.
«Школа молодого активіста з протидії гендерно зумовленому насильству» — важливий крок для створення нового свідомого покоління, завдяки якому можна сподіватися на позитивні зрушення у суспільстві та зменшення проявів випадків різних форм насильства.
Захід організований Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини за підтримки Програми CLEAR, яка впроваджується міжнародною організацією Global Communities та фінансується Бюро гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку USAID’s Bureau for Humanitarian Assistance