На Чернігівщині вчились виявляти прямі та непрямі прояви домашнього насильства

19 та 20 березня 2019 року відбулися тренінги для надавачів правової допомоги  та представників служб у справах дітей та спеціалістів, що працюють з сім'ями та дітьми в об'єднаних територіальних ...

Додано:
Viktor Tarasov

Training_Violence_21-22.03.2019_1
На Чернігівщині вчились виявляти прямі та непрямі прояви домашнього насильства

19 та 20 березня 2019 року відбулися тренінги для надавачів правової допомоги  та представників служб у справах дітей та спеціалістів, що працюють з сім’ями та дітьми в об’єднаних територіальних громадах Чернігівської області на тему «Запобігання та протидія домашньому насильству. Виявлення та перенаправлення осіб, які постраждали від домашнього насильства».

Тема насильства в сі м’ї на сьогодні є актуальною не тільки в Чернігівській області.Тренер Фонду народонаселення ООН Віктор Вальчук привернув увагу присутніх на актуальність проблеми, причини та наслідки, прямі та непрямі ознаки (індикатори), які вказують на прояви різних форм домашнього насильства, вплив на розвиток дитини та цикли домашнього насильства.

Training_Violence_21-22.03.2019_2 Training_Violence_21-22.03.2019_3

Учасники тренінгів опрацьовували норми законодавства та алгоритм спільних дій суб’єктів у разі виявлення випадку насильства. Окрім того, ознайомилися з реальними історіями постраждалих, на конкретних прикладах відпрацьовували навички виявлення прямих та непрямих проявів різних форм домашнього насильства, вчилися фахово проводити бесіди з особами, які постраждали від жорстокого поводження.

 

Тренінги організовані Чернігівським громадським комітетом захисту прав людини у співпраці з Мережею правового розвитку, Службою у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації, Регіональним центром з надання безоплатної воринної правової допомоги у Чернігівській області в рамках проекту «Посилення правової спроможності громад Чернігівської області» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Види когнітивних спотворень та їхній вплив — на тренінгу про психологічну безпеку журналістів

21 Docudays UA: Саунд­скейпінг пам’яті, низові культурні простори та європейський кіноринок — добірка дискусій DOCU/PRO та DOCU/СИНТЕЗ

Пів тисячі молодих лідерів і лідерок закінчили "Школу молодіжних рад"

Доступ до публічної інформації в ОМС: як зробити так, щоб усе запрацювало?