«П’ята графа»: нова програма на «Громадське радіо»

З 14 жовтня на «Громадське радіо» виходить нова програма про національні меншини. У кожній програмі присутній один або більше спікерів із числа представників національних меншин, які спілкуються із ...

Пята-графа
«П’ята графа»: нова програма на «Громадське радіо»
З 14 жовтня на «Громадське радіо» виходить нова програма про національні меншини. У кожній програмі присутній один або більше спікерів із числа представників національних меншин, які спілкуються із ведучою\ведучим на актуальні теми недискримінації, мирного діалогу, запобігання конфліктів, культурної та етнічної різноманітності у суспільстві.

Плануєтеся випустити в ефір серію із 10 радіо-програм за участі лідерів національних меншин, представлених в Україні. Перша програма вийде у суботу 14-го жовтня об 11.00 в ефірі Громадського радіо, гостя Зола Кундур, віце-президентка міжнародної благодійної організації «Ромський жіночий фонд «Чіріклі».

Програма виходить у парнерстві з Громадською організацією «Прес-клуб реформ» з міста Кропивницького – за підтримки Чорноморського Фонду Регіонального Співробітництва на кошти German Marshall Fund та Charles Stewart Mott Foundation (Black Sea Trust for Regional Cooperation).

«Україна є державою із розмаїтим культурним, етнічним, релігійним та мовним підґрунтям. Наше суспільство – багатонаціональне, і існує чимало сильних субрегіональних ідентичностей зі своє історією та культурним походженням. Громадськість не може це ігнорувати, бо результатом є негативний вплив на процеси інтеграції населення, посилення етнічних, культурних та регіональних забобонів, а також знищення довіри поміж різними групами суспільства», — говорить представниця «Прес-клуб реформ» Вікторія Талашкевич.

Також у кожній програмі відбувається вікторина з призами – гра зі слухачами у прямому ефірі у форматі «Питання – три варіанти відповіді». 


Тематика публікації:              

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я