П’ятниця 13-те у Тернопільській міській раді … що буде?

Кабінет міністрів ввів обмеження на проведення масових заходів, де запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Тому цієї п'ятниці чергова сесія міської ...

Додано:
Marichka

unnamed
П’ятниця 13-те у Тернопільській міській раді … що буде?

Кабінет міністрів ввів обмеження на проведення масових заходів, де запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Тому цієї п’ятниці чергова сесія міської ради відбудеться. На порядок денний винесено 119 питань. У статті- короткий огляд основних проектів сесії.

На сесії депутати розглянуть проект Стратегії розвитку інклюзивного середовища Тернопільської міської територіальної громади на 2020 – 2025 роки. Проект розроблявся спільно з громадськістю та Інклюзивно-ресурсним центром, що діє при ТНПУ ім. В. Гнатюка. Стратегія передбачає п’ятирічний план необхідних дій у сфері охорони здоров’я, освіті, неформальній освіті, громадському транспорті, архітектурі та середовищі пересування, культурі, сфері послуг та дозвілля.

Також сесія заслухає підсумкові звіти виконання Програми розвитку водосховища “Тернопільський став”, Програми розвитку освіти на 2017-2019 роки, Програми економічного та соціального розвитку та виконання Бюджету міста за минулий рік. 

У ході реорганізації Городищенської сільської ради та об’єднання її із Тернополем, заплановано винести на сесію проект про припинення її повноважень. 

Якщо депутати підтримають проект про зміни до бюджету Тернопільської громади,  то “казну міста” поповнять субвенції від громад села Біла, Байківці, Петриків, Смиківці та інших близьких до міста ОТГ.  Ці субвенції стосуються покриття видатків охорони здоров’я, освіти, вивозу твердих побутових відходів.

У сфері комунального майна міста сесія розгляне проект Положення про порядок відчуження майна та, можливо, дасть дозвіл на приватизацію нежитлового приміщення, що на Руській, 50. Положення про порядок відчуження майна визначає процедуру передачі права власності на комунальне майно юридичним чи фізичним особам через аукціон у електронній торговій системі.

Яка ситуація із злочинністю у місті, які заходи здійснюють для безпеки громадян, що вже зроблено та наскільки успішно – про це все розкажуть на сесії начальник Тернопільського відділу поліції ГУНП Сергій Гаврилюк та начальник Управління патрульної поліції в Тернопільській  області Богдан Шевчук.

Сесія розпочнеться о 9 годині. Участь громадськості можлива за попередньої реєстрації.

Марічка Карабин,

журналістка Центру громадськоо контролю “ДІЙ!” в Тернополі

 

Центр громадського контролю «ДІЙ!» в Тернополі

 

Довідка: Центр громадського контролю «Дій!» – проект чеської організації People in Need за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми «Transition Promotion Program». Проект полягає у розбудові в Україні мережі моніторингових центрів, які опікуються питаннями громадського контролю за діяльністю органів місцевої влади. До основних компонентів діяльності проекту відносяться: моніторинг та аналітика, адвокація, громадсько-правова просвіта, створення проактивності місцевого громадського сектору та його консолідація. Мережа на цьому етапі охоплює ключові міста в Україні, де на сьогодні цікава і динамічна громадсько-політична активність – Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Краматорськ та Маріуполь (Донеччина).


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я

Результати опитування: як в Україні змінюється споживання тютюнових та нікотинових виробів

Результати дослідження держзакупівель при будівництві укриттів на базі освітніх закладів Херсона

Волонтери допомагають дітям із Солоницівської громади