Результати антикорупційного моніторингу в сфері ЖКГ протягом грудня 2015 року – липня 2016

22 липня 2016 року о 11.00 в Галереї “ІнтерШик”  (м. Вінниця, вул. Архітектора Артинова, 12, 4-й поверх) відбувся круглий стіл “Результати антикорупційного моніторингу в сфері ЖКГ протягом грудня ...

Додано:
cpa_result

st15ho6AK1s
Результати антикорупційного моніторингу в сфері ЖКГ протягом грудня 2015 року – липня 2016

22 липня 2016 року о 11.00 в Галереї “ІнтерШик”  (м. Вінниця, вул. Архітектора Артинова, 12, 4-й поверх) відбувся круглий стіл “Результати антикорупційного моніторингу в сфері ЖКГ протягом грудня 2015 року – липня 2016”.

jkD6x0ZODLs

На заході виступила активістки Вінниччини, Олена Регеша та розповіли про закупівлі Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради за грудень 2015 року:

«Проаналізувати вирішили закупівлі Департаменту житлового господарства Вінницької міської ради за грудень 2015 року. Досвід показує, що саме цей місяць є найурожайнішим для тих бізнесменів, які працюють з бюджетниками. Самим цікавим періодом для аналізу використання Департаментом бюджетних коштів виявилась остання декада грудня. Найдивніші договори укладали в цей період без проведення тендерів. Ось, наприклад, СПД Дуржинський Віктор Тадеушевич, який уклалав договір на капітальний ремонт стиків панелей ж\б на вулиці Порика 21 грудня 2015 року на суму 528 394 грн. І в той же день блискавично виконало зазначені роботи, про що свідчитьакт виконаних робіт! Всього цей підприємець освоїв трохи більше 950 тис. грн за останніх десять днів року! Друге місце в рейтингу «десятиденних бізнесменів» посіло ТОВ «Шляхбуд», яке знаходиться на вул. Центральній в с. Лука Мелешківська і яким успішно керує Шеремета Анатолій Степанович. Це товариство відпрацювало майже 300 тис. грн. Замикає трійку наш львівський бізнесмен Тараканов С.В. Він уклав догорів і виконав робіт трохи більше чим на 200 тис. грн. І також примудрився виконувати роботи за один день, щоправда набагато скромніше, лише на 56 тис. грн.».

За результатами моніторингу офіційного сайту міської ради ми виявили, що в КП «Школяр» працює 18 кондитерів-бригадирів і жодного кухаря, а його очільник Олексюк Сергій Якович одночасно керує і комерційним підприємством, що займається роздрібною торгівлею продуктами харчування «Престиж». Це ж конфлікт інтересів. А доступу до інформації про ціни, за якими закуповуються продукти, немає. Цим часом містом ширяться чутки про «золоті батони» в школах по 20 грн. Пропонуємо оприлюднити інформацію про ціни закупівель, аби батьки і вчителі бачили адекватність ціни. Дані підприємства були обрані не через «Рrozorro».

На заході експерт з питань закупівель київського Центру «Ейдос» Гліб Канєвський, зазначив:

«Незважаючи на певні корупційні ризи, у Вінницькій області з моменту впровадження системи електронних закупівель «Рrozorro» економія склала 17%». Саме шість місяців назад Вінницька область приєдналася до системи електронних закупівель «Рrozorro».  Всі державні закупівлі від 3 тис.грн. проводяться через систему відкритих тендерів. За цей час було проведено більше 1200 тендерів тендерів і здійснено закупівель на суму 45 млн. грн., в результаті заощаджено 7,5 млн.грн., або 17% бюджетних ресурсів».

 

Організатори: ГО Центр громадської активності «Результат» (м. Вінниця), ГО Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» (м. Київ), та Центр локального самоврядування – ЦЛС (м. Біла Церква, Київська область).

Захід організовано за фінансової підтримки Програмної ініціативи «Демократична практика» Міжнародного фонду “Відродження” в рамках проекту «Чесні тендери 2016».

Z6bCkHbe8V8

znIaEMwO688

 


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

Проблеми іноземних волонтерів, медиків та легіонерів: ЦЕДЕМ та НССУ проводить опитування

Як ШІ стає союзником у боротьбі з дезінформацією

Громади визначили законодавчі пріоритети для ефективного функціонування місцевого самоврядування

На Полтавщині активно діє Центр спільнототворення «Open Space» для молоді

Прозорість та пріоритети: як працюють сільські і селищні ради й військові адміністрації Харківщини у 2024 році

EU4CSOs EmpowerUA підвищує знання та практичні навички представників територіальних громад