Розпочав роботу інтернет-сервіс «Світ Громад»

1 серпня 2016 року розпочав свою роботу інтернет-сервіс «Світ Громад». «Світ Громад» – це інтернет-сервіс, мета якого створити середовище для обміну інформацією між громадами, представлення своїх ...

світ громад
Розпочав роботу інтернет-сервіс «Світ Громад»

1 серпня 2016 року розпочав свою роботу інтернет-сервіс «Світ Громад». «Світ Громад» – це інтернет-сервіс, мета якого створити середовище для обміну інформацією між громадами, представлення своїх інвестиційних та виробничих можливостей та сприянню прозорості в реалізації місцевих політик.

Як ви можете скористатись проектом:

Якщо ви лідер громади
Найкращим способом використати проект буде – максимальне наповнення розділів сервісу актуальною інформацією про вашу громаду. Для початку:

  • Перевірте інформацію, яка вже розміщена про вашу громаду, виправте можливі неточності та неактуальності, розмістіть якомога більше інформації про свою громаду, її можливості та переваги.
  • Запрезентуйте місцевих виробників.
  • Розмістіть усі привабливі для потенційних інвесторів об’єкти.
  • Призначте людину, яка б могла регулярно публікувати нову інформацію про вашу громаду на ресурс (ми їй обов’язково допомагатимемо).
  • Повідомляйте нам про потреби вашої громади і ми спробуємо знайти максимально ефективне рішення на основі сучасних технологій.

Якщо ви активний громадянин

  • Допоможіть своїй громаді запрезентувати себе світу в усіх розділах Світу Громад (ви можете просто надсилати інформацію на електронну адресу [email protected] з позначкою «інформація про громаду».
  • Залучіть своїх колег та інших активних громадян до користування та наповнення ресурсу.
  • Поширюйте заповнену сторінку своєї громади в соціальних мережах, дошках оголошень, блогах та форумах, щоб якомога більше людей дізнались про можливості вашої громади.

Якщо ви виробник (товарів чи послуг, організатор масових заходів)

  • Перевірте чи на сторінці вашої громади розміщено інформацію про вас.
  • Якщо інформації немає або її мало – надішліть нам опис ваших продуктів, і ми з задоволенням їх розмістимо.

Якщо ви працюєте над впровадженням реформ

  • І вам цікаво поширити інформацію про нові можливості та перспективи для українських громад, напишіть нам ваші потреби (на електронну адресу [email protected]), можливо ми зможемо бути вам корисними.

Крім того, ви завжди можете підтримати проект фінансово. На сьогодні ми потребуємо фінансування для:

  • допомоги громадам у якісному їх інформаційному представленні;
  • cтворенні якісних інформаційних продуктів про громади і для громад (можливості та перспективи реформ, історії успіху, інфографіка та навчальні матеріали, дослідження можливостей громад, допомога громадам в оформленні інвестиційних проектів, допомога громадам у впровадженні інструментів електронного врядування та електронної демократії тощо);
  • розвитку наявних та запуску нових розділів на Світі Громад, які працюватимуть для розвитку громад в Україні, сприятимуть їх відкритості та створюватимуть середовище для конструктивної конкуренції та змагання.

З приводу співпраці та підтримки проекту звертайтесь за нашими контактами. Ми розглянемо усі пропозиції.

Базова (стартова) комплектація інетрнет-сервісу містить наступні модулі:

  • профілі громад (презентація можливостей кожної громади за різними, на основі яких, користувачі сервісу зможуть підбирати громади за можливостями, що їх цікавлять, наприклад для туризму, міграції, партнерства чи інвестування);
  • рейтинги громад за прозорістю (на основі методологій, розроблених в рамках відкритого простору за участі самих лідерів громад та представників громадських організацій). Для старту проекту обрано 25 індикаторів, які можуть бути перевірені дистанційно, однозначно трактуються та можуть бути реалізовані будь-якою громадою без особливих матеріальних та часових затрат;
  • гроші громади (розділ з відкритим доступом до бюджетів громад, з висвітленням принципів їх формування та реалізації бюджетної політики на місці); Перші громади, бюджети яких стали доступними на Світі Громад: Волочиська територіальна громада, Смолигівська територіальна громада, Бобринецька територіальна громада, Скала-Подільська територіальна громада, Старосинявська територіальна громада;
  • карта проектів та інвестиційних можливостей (каталог пропозицій та можливостей для соціально-економічного розвитку громад);
  • каталог продуктів громад (перелік продуктів громад, що володіють найбільшим рівнем унікальності та доданої вартості і обрані громадами як ключові для свого економічного розвитку).

Проект в тривалій перспективі націлений на:

  • мотивацію громадських та політичних лідерів громад до сталого розвитку та конструктивного змаганнями з іншими громадами;
  • обмін досвідом та позитивними практиками у процесі розвитку об’єднаних громад;
  • широке представленню об’єднаних громад, їх можливостей та потреб в контексті проведення реформи децентралізації;
  • формування прозорого ринку інвестування як важливого рушія економічного розвитку об’єднаних громад.
  • Статистика та інформація про проект – http://woc.org.ua/about

Новини проекту публікуються на офіційному представництві ГО «Інститут Політико-Інформаційних Досліджень» у соціальній мережі Facebook http://www.facebook.com/ipid.org.ua/ за хештегом #СвітГромад.

Здійснюється в рамках проекту за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я