Розроблено стратегію діяльності мережі громадських медіаторів

12 вересня у м. Слов’янськ проведено стратегічну сесію громадських медіаторів, в ході якої розроблено стратегію діяльності Мережі громадських медіаторів в громадах Донбасу до 2023 року та сформовано ...

Додано:
agencydonetsk08

119871428_198739611613444_1730560502725941254_o[1]
Розроблено стратегію діяльності мережі громадських медіаторів

12 вересня у м. Слов’янськ проведено стратегічну сесію громадських медіаторів, в ході якої розроблено стратегію діяльності Мережі громадських медіаторів в громадах Донбасу до 2023 року та сформовано план роботи.

Мережа громадських медіаторів об’єднує людей з п’ятнадцяти місцевих громад Луганської та Донецької областей. Вони будуть впроваджувати практику вирішення конфліктів через діалог та медіацію в своїх громадах.

«Головне для нас – посилити участь мешканців місцевих громад Донбасу у вирішенні місцевих проблем через діалогові практики, – зазначив керівник проекту Олександр Мєдвєдєв, – на сьогодні громадські медіатори пройшли навчальний курс із базових навичок медіатора, та почали працювати в рамках Мережі».

20 активістів, які успішно пройшли 4-х модульну навчально-практичну програму «Базові навички медіатора в місцевій громаді. Забезпечення участі активних громадян у вирішенні конфліктів і миробудуванні» отримали сертифікати та готові впроваджувати практику вирішення конфліктів через діалог та медіацію в своїх громадах відповідно до стратегічного Плану Мережі та центру підтримки діалогових практик.

Мережа громадських медіаторв запровадить практику з побудови діалогу заради розвитку і досягнення позитивних та стійких змін в місцевих громадах Донбасу.

Інформацію підготовлено в межах проекту «Діяльність центру підтримки діалогових практик та мережі громадських медіаторів як інструмент пошуку порозуміння, підвищення участі громадян та вирішення конфліктів в місцевих громадах Донбасу» за підтримки Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО). Програму підтримують одинадцять міжнародних партнерів. Європейський Союз, Європейський інвестиційний банк, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Норвегії, Польщі, Швеції, Швейцарії та Японії.


Тематика публікації:    

Останні публікації цього розділу:

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я

Результати опитування: як в Україні змінюється споживання тютюнових та нікотинових виробів

Результати дослідження держзакупівель при будівництві укриттів на базі освітніх закладів Херсона