Що таке безпека людини і чи є безпечним ваше життя?

Центр близькосхідних досліджень пропонує висловити всім ставлення до людської безпеки у Вашому населеному пункті, взявши участь в онлайн-опитуванні.Опитування не потребує складних процедур і ...

pexels-adrianna-calvo-17663
Що таке безпека людини і чи є безпечним ваше життя?

Центр близькосхідних досліджень пропонує висловити всім ставлення до людської безпеки у Вашому населеному пункті, взявши участь в онлайн-опитуванні.

Опитування не потребує складних процедур і реєстрації: взяти участь можна, заповнивши відповідну анкету ТУТ

Увесь процес анкетування займає не більше 10 хвилин, натомість результати опитування допоможуть зрозуміти рівень відчуття безпеки і чинники його формування, будуть враховані при напрацюванні відповідних рекомендацій для органів державної влади і місцевого самоврядування.

АБУЦентр близькосхідних досліджень (AMES), був заснований в квітні 1994 року, як аналітичний центр для вивчення політичних процесів на Близькому Сході, питань, пов’язаних із зовнішньою та внутрішньою політикою України та регіональною та національною безпекою. У центрі уваги дослідницьких та освітніх проектів Центру з початку 2000-х – проблеми захисту прав мусульман та інших меншин в Україні, проблеми соціального та політичного розвитку Криму, а протягом останніх років – проблематика попередження та трансформації насильницьких конфліктів на Півдні України. Центр є членом Глобального партнерства щодо запобігання збройним конфліктам (GPPAC) та представляє Україну в Чорноморській миротворчій мережі (BSPN).

Проект “Попередження конфліктів у Південній Україні” здійснюється Центром близькосхідних досліджень (AMES) за сприяння National Endowment for Democracy.

З питаннями, пропозиціями співпраці тощо прохання звертатися до керівника проекту Сергія Данилова: [email protected]


Тематика публікації:                    

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я