Шляхом картування у Дублянській ОТГ шукали нові ідеї розвитку громади
Нещодавно у громадському просторі “Вулик” молодь громади аналізувала стан ресурсів громади, її слабкі та сильні сторони шляхом картування. Близько 15 молодих учасників спочатку визначалися, що ж може ...
Додано:
Богдан Зелений
Нещодавно у громадському просторі “Вулик” молодь громади аналізувала стан ресурсів громади, її слабкі та сильні сторони шляхом картування.
Близько 15 молодих учасників спочатку визначалися, що ж може бути ресурсами для розвитку громади, а дальше створювали імпровізовану карту всього, що є в Дублянській громаді. Це могли бути і різні заклади, установи, будівлі, непересічні люди, об’єднання людей за різними інтересами, різні природні ресурси, підприємства, тощо. Все це учасники зобразили на наочній карті громади. А дальше почалося найцікавіше шляхом наочного аналізу шукали взаємозв’язки між різними ресурсами та на їх основі висували ідеї розвитку громади.
У підсумку спільно випрацювали ідеї із відновлення місцевого парку, створення в громаді пекарні та фаст-фуду, соціальної перукарні. Говорили також про необхідність створення робочих місць у селах громади. Для роботи з впровадження цих ідей учасники домовилися про необхідність в найближчий час провести зустріч із місцевими пекарями, які досі працюють порізно вдома, а також зустріч із підприємцями громади для презентації інвестиційного паспорта громади та включених до нього об’єктів, які можна було б розвивати.
Модератором заходу був голова Комітету підтримки молодіжного самоврядування Богдан Зелений.
Організаторами заходу стали Комітет підтримки молодіжного самоврядування та Публічна бібліотека ім. Івана Франка Дублянської селищної ради.
Захід проходив в рамках проекту “Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні” (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).