Сімейні лікарі Херсонщини обговорили моделі лікування туберкульозу

11 червня 2018 року в Департаменті охорони здоров'я Херсонської області пройшла Фокус-група з лікарями первинної медико-санітарної допомоги, на якій обговорювалися питання впровадження моделі ...

1528701111280
Сімейні лікарі Херсонщини обговорили моделі лікування туберкульозу

11 червня 2018 року в Департаменті охорони здоров’я Херсонської області пройшла Фокус-група з лікарями первинної медико-санітарної допомоги, на якій обговорювалися питання впровадження моделі лікування туберкульозу, орієнтованої на потреби людини, підготовки рекомендацій щодо усунення перешкод для цієї моделі, розглядалися існуючі можливості для залучення груп підтримки пацієнтів в роботу установ ПМСД.

За результатами фокус-групи планується співпраця в розробці Херсонської регіональної дорожньої карти по переходу на амбулаторну модель лікування пацієнтів, для включення точки зору недержавного сектора і спільноти людей, які перехворіли на туберкульоз.

Учасники фокус-групи обговорили основні тенденції розвитку епідемії туберкульозу в країні і області, обмінялися думками про оптимальну модель амбулаторного лікування, основні ризики надання фтизіатричної допомоги на амбулаторному етапі, шляхи їх нейтралізації. Також обговорили способи забезпечення прихильність хворих на туберкульоз до лікування і підвищення його результативності.

Захід був організований в рамках участі в регіональному проекті «Зміцнення систем охорони здоров’я для ефективного контролю за ТБ і МР-ТБ в країнах Східної Європи і Центральної Азії» (проект TB-REP), що спрямований на реформування системи протитуберкульозної допомоги, як частини загальних реформ охорони здоров’я, та надає технічну підтримку протитуберкульозним проектам організацій громадянського суспільства. Реалізується проект за фінансової підтримки Глобального Фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією і охоплює 11 країн Східної Європи і Центральної Азії.


Тематика публікації:        

Останні публікації цього розділу:

Понад тисяча мешканців Бучанського району отримали правову допомогу від Громадського центру сприяння доступу до правосуддя

Як Шацька громада розвиває туризм спільно з місцевим бізнесом та громадським сектором

Роль Street Child в підтримці локалізації гуманітарної допомоги в Україні

Десять проєктних ідей з відновлення та розвитку Шевченківської громади

Опитування щодо нового курсу YouControl Academy “OSINT для журналістів-розслідувачів”

Перші інсайти тижневого письмового марафону «Детектор життя»