Скільки грошей виділили на шкільний громадський бюджет?

Учора, 25 серпня, відбулося перше засідання Номінаційного комітету Громадського бюджету 2021 року. На засіданні також обговорили питання шкільного громадського бюджету та перелік шкіл, які можуть ...

Додано:
Marichka

IMG_2268
Скільки грошей виділили на шкільний громадський бюджет?

Учора, 25 серпня, відбулося перше засідання Номінаційного комітету Громадського бюджету 2021 року. На засіданні також обговорили питання шкільного громадського бюджету та перелік шкіл, які можуть взяти в ньому участь.

Згідно з положенням Про шкільний громадський бюджет взяти участь у ньому можуть школи, де є учні 7-11 класів. На фінансування шкільного громадського бюджету виділяють 10 відсотків від суми, яка йде на Громадський бюджет, це 1 747 950 грн. Кожна школа отримає по 75 997, 8 грн, загалом  шкільний громадський бюджет діятиме у 23-ох школах тернопільської громади, які висловили свою згоду.

ГБ 2020 (1)

На засіданні підняли питання анонімності голосування за Громадський бюджет. Адже минулого року були непоодинокі випадки, коли змушували голосувати за конкретний проект. Через те, що список тих, хто проголосував був відкритий, зацікавлені особи могли перевірити чи справді люди підтримали їхній проект.

 Також на засіданні визначили етапи Громадського бюджету:

  • 1 вересня-30 вересня – подання проектів;
  • 1 жовтня-20 жовтня – оцінка проектів;
  • 26 жовтня-9 листопада – голосування за проекти;
  • 11 листопада – оголошення результатів.

До слова, Центр громадського контролю “Дій!” в Тернополі продовжує опитування щодо якості роботи Громадського бюджету. Поділитися із своїми думками, зауваженнями та побажаннями можна за посиланням: https://bit.ly/PB2020Te

Марічка Карабин,

журналістка Центру громадськоо контролю “ДІЙ!” в Тернополі

Центр громадського контролю «ДІЙ!» в Тернополі

Довідка: Центр громадського контролю «Дій!» – проект чеської організації People in Need за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми «Transition Promotion Program» та Посольства Королівства Нідерланди в Україні. Зміст цієї статті не обов’язково збігається із позицією Посольства Королівства Нідерланди в Україні.

 


Тематика публікації:      

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я