Cтартував проект “Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерного насильства”
Сьогодні, 1 лютого 2016 року, стартує трирічний проект "Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерного насильства" за підтримки Європейської Комісії. ВБО "КОНВІКТУС УКРАЇНА" ...
Додано:
Iuliia Tsarevska
![тренінг1](https://www.prostir.ua/wp-content/uploads/2016/02/тренінг1.jpg)
Сьогодні, 1 лютого 2016 року, стартує трирічний проект “Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерного насильства” за підтримки Європейської Комісії. ВБО “КОНВІКТУС УКРАЇНА” реалізуватиме даний проект у співпраці з ГО “АНАЛІТИЧНИЙ ЦЕНТР “СОЦІОКОНСАЛТИНГ” .
Проект впроваджуватиметься в 10 регіонах: місті Києві та Київській, Луганській, Донецькій, Полтавській, Дніпропетровській, Запорізькій, Одеській, Харківській, Черкаській областях. Регіонами проекту стали ті території України, на яких проживає найбільша кількість переселенців.
Діяльність проекту включатиме в себе:
- дослідницьку складову, в рамках якої буде здійснено об’єктивний аналіз ситуації поширеності окремих видів і форм насильства в сім’ях вимушених переселенців, готовність протистояти йому, а також вивчатимуться потреби жінок, які постраждали від насильства. Вивчення вищезазначеного дозволить у майбутньому проводити ефективну інформаційну стратегію, сприятиме ефективності створення ініціативних жіночих груп та матиме важливе значення для територіальних громад та органів місцевого самоврядування у 10 регіонах у сфері протидії насильств;
- мобілізаційну складову, яка спрямована на те, аби спільноти жінок-переселенок із 10 регіонів об”єднались навколо вирішення проблеми попередження насильства та протидії йому, та наснажаться новими знаннями та навичками;
- адвокаційну та інформаційну складову із розширенням впливу ініціатив переселенок на формування політики, в тому числі і інформаційної, прийняття рішень за принципом “нічого для нас без нас”;
- субгрантування тих жіночих ініціатив, які охопили б проектні регіони та відповіли би на нагальні виклики на місцях;
- реабілітаційну складову із запуском у 2017 році Центру для переселенок та їх дітей, які постраждали від домашнього та гендерного насильства.
Ми відкриті до пропозицій партнерства та обміну досвідом й напрацюваннями!
За довідками звертатись до Юлії Царевської, керівника проекту “Мобілізація жінок-переселенок проти домашнього та гендерного насильства”. Ел. адреси для листування – [email protected] та [email protected].