Сьогодні 87-ма річниця започаткування Товариства Анонімні Алкоголіки

Сьогодні у світі вшановують 87-му річницю започаткування Товариства Анонінмні Алкоголіки.Історія організації починається з того, як американець Білл Вілсон, який через п'янку в черговий раз потрапив ...

Sequence 01.00_00_45_21.Still015
Сьогодні 87-ма річниця започаткування Товариства Анонімні Алкоголіки

Сьогодні у світі вшановують 87-му річницю започаткування Товариства Анонінмні Алкоголіки.

Історія організації починається з того, як американець Білл Вілсон, який через п’янку в черговий раз потрапив до лікарні і пів року після того залишався тверезим. Відчуваючи спокусу напитися знову, він почав шукати п’яницю, який би потребував допомоги. Білл познайомився з доктором Бобом Смітом, теж алкоголіком. У них виникла ідея, що, спілкуючись один з одним, вони можуть протистояти недузі. З часом таке своєрідне спілкування почало все більше поширюватися. Знаємо з історії що було відмічено коли їх було 40 осіб та коли було 100.
Інтелігенція, духовенство та Американська Медична Спілька підтримували їх ініціативу та сприяли поширенню інформації про “парадоксальні зміни”, які спостерігали у процесі розвитку знайомих їм людей та Спільноти загалом. Відомі та збережені листи з переписки одного із членів АА та Карлом Юнгом…

Станом на сьогодні Спільнота АА – це більше 2.5 млн. осіб у 160 країнах світу розпочали нове життя без алкоголю перейнявши цей досвід.
Перейняли досвід АА та використовують для свого одужання даний духовний метод люди з іншими узалежненнями. Так у світі повстало більше 50-ти аналогічних Спільнот, які для свого виздоровлення використовують Програму АА. Такі як Ал-Анон (близькі та родичі узалежнених осіб), Алатін(діти алкоголіків), ДДА (Дорослі Діти Алкоголіків – дорослі люди дитинство яких пройшло у алкогольній сім’ї), Анонімні Наркомани, Анонімні Транжири, Анонімні Сексоголіки та багато інших.
- В Україні про дану ініціативу мало інформації та мало підтримується. Хоча різні відповідальні особи заявляють, що знають про що дзвін та не знають де він – Спільних проектів та ініціатив дуже мало – може 5 на всю Україну а проблема існує та прогресує… більш наочно це відображено у доданій таблиці.

митрополит М.Левицький у 1878 відвідував різні осередки “Просвіти”, і не раз повторював очевидне:
“пияк – тратить людську гідність стає неробою та злочинцем, тягарем сім’ї, родини та цілого суспільства”

А це Програма Форуму АА з нагоди 87-ї річниці
Програма Форуму з нагоди 87-ї річниці АА

Детально ознайомитися із Світовою історією АА та України – можна відвідавши Вікіпедію


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я

  • Ya Taras

    Добре що ви Є!
    Скоро війна закінчиться і ваша приклади будуть як ніколи – актуальними.