Стартує мистецький проект «Без обмежень»

До 25 січня триває набір перформерів, танцівників, акторів з інвалідністю та без неї для участі у мистецькому проекті «Без обмежень».Британська Рада в Україні, танцювальна компанія Candoco (Велика ...

Додано:
British Council

33075824721_bbd8d09cfe_o
Стартує мистецький проект «Без обмежень»

До 25 січня триває набір перформерів, танцівників, акторів з інвалідністю та без неї для участі у мистецькому проекті «Без обмежень».

Британська Рада в Україні, танцювальна компанія Candoco (Велика Британія) та Асоціація перформативних мистецтв «УвіМкнені» запрошують людей з інвалідністю та без неї взяти участь у мистецькому проекті «Без обмежень». Проект має завершитися створенням міждисциплінарного перформансу, який буде показаний у публічному просторі.

Участь у проекті безкоштовна.

Заявки у довільній формі приймаються на електронну скриньку [email protected] до 25 січня 2018 року.

Проект складається з чотирьох лабораторій, що пройдуть у лютому – травні 2018 року у Києві. Робочі мови: українська і англійська.

Перша лабораторія відбудеться 2-4 лютого. Захід проводитимуть Сюзанна Рекія з Сandoco у співпраці з Мариною Лимар, арт-директором «УвіМкнені». Лабораторія стане унікальною можливістю для перформерів, танцівників, акторів з інвалідністю та без неї аби зібратися разом, відтестувати нові ідеї, поділитися своїми практиками та досвідом.

Мета проекту «Без обмежень» – сприяти розвитку мистецького сектору для людей з інвалідністю та без неї шляхом створення мережі творчих особистостей, у тому числі з інвалідністю, і професійних продюсерів. У рамках проекту вони зможуть розвинути навички інклюзивної співпраці, створювати і презентувати мистецькі інклюзивні роботи.

Британська Рада – міжнародна організація Сполученого Королівства із культурних відносин та освіти. Ми створюємо можливості для налагодження міжнародних зв’язків між Британією та іншими країнами та вибудовуємо довіру між людьми по всьому світу. Ми є глобальною організацією з представництвами у 110 країнах, де працює понад 7 000 людей, з яких 2 000 викладачі англійської мови. Ми ведемо діяльність у сферах мистецтва, вивчення англійської мови, освіти та розбудови суспільства.

В Україні наша робота у сфері освіти спрямована на створення можливостей для здобуття вищої освіти на міжнародному рівні: ми ділимося британським досвідом та інноваціями у цій галузі, а також формуємо пул партнерів для роботи над спільними проектами. Наша мистецька команда співпрацює з найкращими талантами Великої Британії – привозимо в Україну високоякісні події, співпрацюємо з місцевими митцями та арт-організаціями, будуємо зв’язки між професіоналами у сфері мистецтва обох країн. Наша робота в суспільній сфері допомагає громадянам та установам розвивати більш відкритий світ, єднаючи місцеві питання та глобальні теми: від соціальних дій до проблем молоді.Ми – британська благодійна організація, яка підпорядковується Королівській Хартії. Державне фінансування складає менше 25% нашого обороту, який у минулому році склав £781 млн. Інші джерела доходів Британської Ради – плата за отримання освітніх послуг від клієнтів по всьому світу, а також розвиток контрактних і партнерських відносин з державними та приватними організаціями. Вся наша робота полягає в реалізації благодійної мети і підтримує процвітання й безпеку у Великій Британії та у всьому світіДля отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте: www.britishcouncil.org.ua. Підтримуйте з нами зв’язок через facebook.com/BritishCouncilUkraine та twitter.com/uaBritish.

Асоціація перформативних мистецтв “УвіМкнені” – це творча спільнота молодих українських перформерів, яка визначає сучасні перформативні практики (фізичний театр, сучасний танець, імпровізацію) як сферу свого професійного інтересу. “УвіМкнені” активно долучаються до розвитку незалежних культурних просторів в Україні, які дадуть перформерам-практикам можливість експериментувати, шукати та втілювати інноваційні мистецькі форми. Асоціація перформативних мистецтв “УвіМкнені” ініціювала цілу низку різноманітних міждисциплінарних проектів в Україні та закордоном.

Марина Лимар – український перформер и режисер, театральний продюсер. Незалежну творчу і педагогічну діяльність почала у 1996 році зі створення у Дніпрі Центру “Інші Танці”, предметром художнього дослідження якого є фізичний театр, імпровізація, сучасні перформативні практики. Марина брала участь у численних міжнародних стажуваннях, стипендіальних програмах і творчих резиденціях у якості перформера і педагога. Досліджувала напрямки сучасного танцю, фізичний театр, перформанс, соматичні дисципліни і техніки усвідомленого руху в програмах міжнародних інституцій і проектів у США, Австрії, Німеччині, Великобританії, Чехії, Іспанії, Естонії, Франції, Росії, Нідерландах, Південній Кореї. Член СID –UNESCO. Cтипендіант міжнародної програми “Відповідальне лідерство”, ініційованої ASPEN Institute (CША). Арт-директор Асоціації перформативних мистецтв “УвіМкнені”. З 2015 року Марина – стипендіант міжнародної програми Тheatre. Freedom.Dialogue, створеної European Theatre Convention (ETC) з метою інтеграції України у європейський культурний контекст.

Про танцювальну компанію Candoco

Танцювальна компанія Candoco – це компанія танцюристів з інвалідністю та без неї. Ми створюємо чудові, глибокі переживання для глядачів та учасників, які хвилюють, змушують змінити та розширити уявлення про мистецтво та вміння. Ми ставимо людей та співпрацю в основу нашої роботи. Ми замовляємо та продюсуємо роботу хореографів світового рівня для основного складу нашої компанії, що включає від семи до десяти танцюристів, яких ми відправляємо у тури країною та за кордон. Ми провадимо широкомасштабну освітню програму, яка забезпечує доступ до танцю найвищої якості як для професійних танцюристів, так і для аматорів.

Candoco пропонує артистам і учасникам з інвалідністю безпрецедентні можливості займатися танцями, артистам без інвалідності та колегам – унікальний досвід якісної інклюзивної роботи, а глядачам – незвичайний погляд на танець. Наша аудиторія складає бл. 18 000 осіб на рік, а навчаються та беруть участь у виставах бл. 2000 осіб на рік. Організація Candoco – визнаний лідер у своїй відданості різноманіттю та якості. Вона суттєво змінила танцювальну сцену, поєднавши загальний сектор та сектор інвалідності, заохочуючи їх мислити поза рамками прийнятих норм. Candoco є благодійною організацією, що є джерелом натхнення, підтримки та інновацій. 

Сюзанна Рекк’я

Сюзанна розпочала навчання в Національній академії танцю в Римі і є випускницею Коледжу Лейбан, де у 2004 р. вона отримала премію “Найкращий виконавець”. Після базового курсу танцювально-рухової терапії в Університеті Ґолдсмітс вона отримала кваліфікацію магістра з танцю та соматичного здоров’я в Ланкаширському університеті. Потім вона закінчила дворічний курс  підготовки тренерів з йоги. Зараз вона у форматі часткової зайнятості пише практичну докторську роботу з танцю, розглядаючи практику танцюристів, які беруть участь у спільних та міждисциплінарних процесах, в Університеті Роугемптена спільно з Siobhan Davies Dance та Independent Dance. Вагомим елементом її практики є щорічні зустрічі з американськими артистами Андреа Олсен та Керін МакГоуз, чия робота (“Тіло і Земля”) ґрунтується на зв’язку між особистістю та навколишнім світом.

Сюзанна працює у Candoco з 2010 року в різних амплуа: викладачкою компанії, з 2012 по 2014 роки – танцівницею (виконуючи роботи Марка Брю, Тріші Браун, Клер Каннінґем, Емануеля Ґата, Томаса Гауерта, Уенді Г’юстон, Рашіда Урамдана) і з 2014 року – артистом Candoco і співкерівником як навчальних заходів, так і вистав.

Вікі Мелін

Вікі танцювала в Танцювальній компанії Candoco 6 років – з 2008 по 2014 – і виконувала найпершу сольну роботу Candoco “Це воно”, яку поставив Матіас Шперлінґ. У 2003 році Вікі отримала диплом з психології і драми та театрознавства в Університеті Роугемптена. Згодом, під час навчання на курсах танцю для людей з інвалідністю Фундації Кендоко у 2005 році, вона усвідомила свою любов до танців.

Після закінчення навчання Вікі стала виступати в компанії Blue Eyed Soul Dance і в 2007 році їздила на гастролі з виставами Ліема Стіла (“Стен не танцюватиме”) іта повітряною гімнасткою Джесс Кертіс. Вікі продовжує виступати, викладати і займатися творчістю у різних контекстах. У 2014 році вона поставила п’єсу для Фестивалю музики і танцю у Гренаді в 2014 році та співпрацює з хореографом Дінісом Мачадо у Великобританії та Швеції. Вікі є акредитованим персональним тренером та пропонує індивідуальні заняття.


 

Останні публікації цього розділу:

Розпочався проєкт «Впровадження підходу, інформованого про травму, у громадянській освіті»

Інкубатор демократичних ініціатив розпочинає проєкт зі зменшення випадків мови ворожнечі в країнах Східного партнерства

Види когнітивних спотворень та їхній вплив — на тренінгу про психологічну безпеку журналістів

21 Docudays UA: Саунд­скейпінг пам’яті, низові культурні простори та європейський кіноринок — добірка дискусій DOCU/PRO та DOCU/СИНТЕЗ

Пів тисячі молодих лідерів і лідерок закінчили "Школу молодіжних рад"

Доступ до публічної інформації в ОМС: як зробити так, щоб усе запрацювало?