Стартує Національний радіомарафон «То Be Online»

Громадська організація «Фундація прав людини» розпочинає Національний радіомарафон «То Be Online» на хвилях «Стильного радіо «Перець ФМ». Він пройде в рамках проєкту «Мир у цифровий час», що ...

Додано:
Iuliia Panchenko

Фейсбук
Стартує Національний радіомарафон «То Be Online»

Громадська організація «Фундація прав людини» розпочинає Національний радіомарафон «То Be Online» на хвилях «Стильного радіо «Перець ФМ». Він пройде в рамках проєкту «Мир у цифровий час», що реалізується за підтримки Institut für Auslandsbeziehungen і Міністерства закордонних справ Німеччини.

З 31 серпня по 30 вересня щовівторка та щочетверга з 15-00 до 16-00 разом з почесними гостями, експертами в різних галузях ми будемо говорити про важливі питання сьогодення.

Радіомарафон буде торкатися проблеми виходу із COVID-кризи через цифрові технології. Які уроки було вивчено під час карантину? Як стати більш захищеним онлайн? Які інноваційні рішення були застосовані у різних галузях економіки щодо подолання наслідків пандемії у 2020-2021 роках? Про все це буде наші розмови.

На нас чекає 10 програм, 10 галузей економіки та суспільного життя (бізнес, навчання, правозахист, культура та інші). Наші гості розкажуть слухачам, як у їхніх сферах використовуються онлайн технології та інновації задля того, щоб вижити в умовах карантину. Марафон хоче поставити одне важливе питання: які цифрові навички мають буду у молоді у post-COVID час?

Розмова в ефірі буде супроводжуватися вікториною, у якій слухачі матимуть можливість відповісти на запитання з теми програми.

Запрошуємо Вас узяти участь у Національному радіомарафоні «То be online» і долучитися таким чином до миротворчого процесу в нашому суспільстві!

***

Фундація прав людини працює з 2001 року. З 2014-го одним із ключових напрямів нашої роботи є захист прав внутрішньо переміщених осіб.

Проєкт «Мир у цифровий час» буде реалізований у 2021 та 2022 роках та охопить 10 регіонів.

Проєкт з’явився як органічне продовження чотирирічного проєкту «Голос жінки має силу», котрий працював для того, аби голоси жінок і дівчат, передусім тих, хто постраждав на Сході України, не губилися в ході тривалого військового конфлікту в нашій державі. «Голос жінки» започаткований як навчання блогерства в 2017 році, поступово став міжрегіональною платформою для лідерів, готових до відновлення миру в Україні.


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я