Стартував проект «Керувати бюджетом міста – просто! Бюджет участі для львів’ян»

ЦеГрін запрошує на навчання майбутніх учасників Громадського бюджету Львова. Мета проекту: активізувати львів’ян віком від 16 років до участі у проекті «Бюджет участі» — подавати власні проекти та ...

Додано:
Nataliya Kuzma

завантаження
Стартував проект «Керувати бюджетом міста – просто! Бюджет участі для львів’ян»

ЦеГрін запрошує на навчання майбутніх учасників Громадського бюджету Львова.

Мета проекту: активізувати львів’ян віком від 16 років до участі у проекті «Бюджет участі» — подавати власні проекти та голосувати за запропоновані.

Даний проект впроваджується громадською організацією Центр громадянських ініціатив (ЦеГрін) за підтримки Львівської міської ради.

У 2016 році організація проводила моніторинг реалізації проекту «Бюджет участі-2016» у місті Львові. Проект продемонстрував не велику активність мешканців при голосуванні – до 90 голосів середній показник за один проект. За словами голови правління ЦеГрін Віталія Загайного, реалізація проекту «Керувати бюджетом міста – просто! Бюджет участі для львів’ян» дозволить підвищити рівень участі мешканців у голосуванні 2017 року на 20-25% в порівнянні з показниками 2016 року, тобто на 5-6 тисяч осіб більше та досягнути показника близько 30 тисяч голосуючих. Фахівці ЦеГрін популяризуватимуть «Бюджет участі» серед мешканців міста та навчатимуть учасників проекту перетворювати власні ідеї в успішні проекти.

Сформована команда активістів у квітні-травні пройде навчання і поширюватиме інформацію про проект на відкритих зустрічах ширшій аудиторії львів’ян. Етапи проекту – висвітлюватимуться. Підсумує результати проекту прес-конференція у серпні 2017 року.

2017 року загальноміський проект «Бюджет участі» реалізовуватиметься у Львові вже вдруге. Розмір «Бюджету участі» —  1% від обсягу міського бюджету розвитку

Зареєструватись на навчання можна за цією анкетою.

Дедлайн – 31.03.2017 р.

 

Контактний телефон:

Наталія Кузьма, с[email protected].


Тематика публікації:  

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я