Стійкість забезпечується діями

В рамках реалізації стратегічних напрямних розвитку та координації партнерства "Стійкість для громад. #СдГ" та впровадження освітнього кластеру проєкту #УчастьВдії відбулось чергове он-лайн ...

Додано:
Pavlo Fedyk

#УчастьВдії
Стійкість забезпечується діями

В рамках реалізації стратегічних напрямних розвитку та координації партнерства “Стійкість для громад. #СдГ” та впровадження освітнього кластеру проєкту #УчастьВдії відбулось чергове он-лайн засідання.

У засіданні розглядались практичні аспекти теми: “Які електронні інструменти використовуються для громадської участі”.

Запрошений гість, Ігор Гірчак (Ігор Гірчак), секретар Тернопільської міської ради поділився історіями як про успішний особистий досвід (наприклад у створенні та адвокації електронних петицій), так і про діючі інструменти учасницької демократії в діяльності Тернопільської міської ради.

В обговоренні питань представницької демократії прийняв участь ректор Тернопільський національний педагогічний університет ім.Володимира Гнатюка професор Богдан Буяк, який розповів про участь викладачів та студентів університету як виконавців спільних з місцевою владою заходів із діджиталізації послуг для мешканців, проєктних втілень інновацій колективу в реалізації smart-екосистеми Університету.

Сьогодні партнерство #СдГ зосереджується над розвитком мережі Центрів стійкості наших спільнот. Тому відрадно, що завдяки підтримці Isar Ednannia наша #БібліотекаВолонтераГромадськогоАктивістаВПО отримала методичну допомогу – “Краудфантинг: Посібник для сталості” із дарчим побажанням одного із його авторів – Дениса Бортнікова. Посібник підготовлений в рамках проєкту #STALI, який продовжується з можливістями консультування від практиків та експертів у краудфандингу та проєктному менеджменті.

Спільно із студентами ми продовжуємо знайомитись із діяльністю, досягненнями та проблематикою волонтерських організацій та ініціатив.

Вже 21 березня 2023 р., запрошуємо до участі-зустрічі із координатором Волонтерський центр ТНПУ Іван Каплун. Додаткова інформація про час, місце та можливість он-лайн участі в заході в додатковому оголошенні.

Довідково:

  • Партисипація – участь у чому-небуть, участь працівника у справах своєї організації (фірми). Партисипативні проекти є школою демократії і громадського самоврядування. Інструментами партисипації, наприклад в місцевому самоврядуванні, можуть бути:
  • громадські слухання,
  • обговорення в будь-яких формах,
  • опитування та інтерв’ювання населення,
  • електронні петиції,
  • громадські бюджети,
  • місцеві ініціативи тощо.

Освітня сесія, публікації та інші матеріали проєкту «#УчастьВдії» підготовлені і проводяться ГО « Фонд громад “Знання і справедливість”» коаліційного партнерства «Стійкість для громад. #СдГ» за підтримки ГО ВІ « Станція Харків» та National Endowment for Democracy (NED). Зміст оприлюднених матеріалів та їх обговорень не обов’язково відображає погляди ГО ВІ «Станція Харків» та National Endowment for Democracy (NED) і є виключною відповідальністю ГО «Фонд громад «Знання і справедливість».


Тематика публікації:          

Останні публікації цього розділу:

«Сексуальність: асексуальність, моногамія, поліаморія»: новий випуск просвітницького подкасту від «Феміністичної майстерні»

Медіаграмотність — це свобода: в Україні запустили комунікаційну кампанію з протидії дезінформації

Свобода слова і відповідальність: чи потрібні правила соцмережам?

Родичі бранців Кремля розповіли експертам Crimea Global про злочини РФ проти цивільних українців

«Як трагедія Голодомору резонує в сучасній війні»: науковці обговорили історію, пам’ять та виклики сьогодення

В Україні триває Європейський тиждень тестування на ВІЛ та вірусні гепатити: як потурбуватися про своє здоров’я